K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Tapety

Informace

Výrobcovia

Tapety

V tejto kategórii nájdete tapety, pomôcky k tapetovanie, lepidlá a potrebné príslušenstvo. Pokiaľ máte záujem byti kreatívne máme v ponuke aj špeciálne tapety na mieru, digitálna tlač, borduty na stenu či ruskí vzorované tapety. Pre renováciu dverí a ďalších plôch máme samolepiace tapety.

Tapety 68 produkty

Podkategórie

 • Pomôcky k tapetovanie
  V tejto kategórii máme v ponuke prítlačné valčeky, pravítka, nožnice tapetárske, škrabky, tapetárske hrany, tapetárske stoly a stroje. Ponúkame Vám kvalitné české materiály osvěčené kvality.
 • Tapety pretierateľné

  V tejto kategórii nájdete tapety, ktoré možno po nalepení na stenu pretrieť interiérovou farbou a vytvoriť tým elegantný a ojedinelý efekt na stene. Pre najrýchlejšie dodanie k Vám domov vyberte dopravná spoločnosť Geis, ďakujeme. Nenašli ste čo hľadáte? Radi Vám pomôžeme - 724 105 404 alebo macoun.m@upepanka.cz

 • Podkladové papiere

  Podkladové papiere slúži na predĺženie životnosti tapety a zvýšenie jej odolnosti. Používajú sa väčšinou pre jednovrstvové tapety.

 • Tapety na zeď
 • Samolepiace tapety
  Samolepiace tapety sa používajú na renováciu a vytvorenie dokonalého povrchu na dverách, okne, drevených doskách, umakart, stoloch a ďalších povrchov okrem muriva. Všetky samolepiace tapety sú voděoodolné a majú dlhú farebnú stálosť a životnosť.
 • Bordúry

  Bordúry sú skvelým doplnkom jednoduchého prechodu dvoch druhov tapiet, slúžia tiež na zvýraznenie dĺžky či šírky miestnosti. Bordúry podčiarknu celkový ráz interiéru svojou jednoduchosťou, decentným vzorom, ktorý je štandardne iba na prúžku širokom spravidla od 5 - 15 cm, ktorý sa nalepí na stenu. Bordúry predávame v celých rolkách (návin bordúry na stenu je väčšinou 5m). Existujú aj umývateľné bordúry tzn. vinylové bordúry.

 • Lepidlá a penetrácie na tapety
  Lepidlá na tapety sa spravidla rozlišujú na papierové tapety, vliesové a vinylové. V určitých prípadoch sú tiež univerzálne lepidla na tapety. Vo väčšine prípadov, ak výrobca neudáva inak možno použiť lepidlo na tapety i ako penetráciu pod tapetu. V ponuke máme aj penetráciu na stenu, stierky na stenu pre lokálnu opravu i odstraňovače tapiet.
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 68 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 68 položiek