K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Pracovné ochranné pomôcky

Informace

Výrobcovia

Pracovné ochranné pomôcky
V tejto kategórii nájdete pracovné rukavice, ochranné okuliare, rukavice, overaly, obleky, rúška, respirátory, polomasky a ďalšie potreby na ochranu vášho zdravý.

Pracovné ochranné pomôcky 72 produkty

Podkategórie

 • Rukavice

  Rukavice sa rozdeľujú na jednorazové - dielňa, nemocnice atď, gumové - viacúčelové práce, zateplené rukavice - práca v zime, mrazničky, kožené - vonkajšie práce, máčané rukavice - protišmykové, textilné - pre prácu, kde je potreba mať cit v ruke. Rukavice chráni Vaše ruky pred úrazom pri práci. Pri rozkliknutí tovaru majú rukavice niekoľko veľkostí podľa našej ponuky.

 • Respirátory

  Respirátory sa rozdeľujú podľa toho či majú aktívne uhlie alebo sú bez aktívneho uhlia, pretože dokážu oveľa viac ochrániť proti nečistotám aj aerosolám než-li bez aktívneho uhlia. Tieto skôr nájdu uplatnenie pri upratovaní a ďalších prašných činnostiach. Respirátory s uvedením FFP1 sú určené pre nízku koncentráciu prachu, FFP2 pre stredné koncentráciu prachu, FFP3 pre vysokú koncentráciu prachu. Rozdeliť je možné aj podľa toho ešte sa skladajú alebo už majú pevný tvar. Ak chcete investovať viac do svojho zdravia, odporúčame dýchacie masky 3M.

 • Ochranné obleky

  Ochranné odevy alebo ak overaly slúži k ochrane celej postavy vrátane hlavy proti vonkajším vplyvom (zašpineniu od práce, proti vírusom a ďalšie ..). Väčšina kvalitných oblekov majú aj kapucňu. Podľa ceny sa rozdeľujú na jednorazové alebo viackrát použiteľné. Pre mäsiarov a podobné činnosť možno použiť jednorazové zástery. Ako ochranu proti vírusom v zdravotníctve odporúčame použiť aj v kombinácií ochranných okuliarov a respirátorov.

 • Okuliare

  Ochranné okuliare slúžia na ochranu očí. Typov okuliarov je hneď niekoľko. Môžu byť napriamo vetrané, nepriamo vetrané alebo klasické návštevnícke okuliare podľa našej aktuálnej ponuky.

 • Ochrana sluchu
  V tejto kategórii nalezente slúchadlá, špunty na povrázku, štuple do uší. Používajú sa pre ochranu sluchu vo výrobe, doprave, domácnosti a ďalších odvetví priemyslu. Špunty do uší sú jednorazové.
 • Výstražné vesty a reflexní pomůcky
 • Štíty obličejové
 • Polomasky
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 72 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 72 položiek