K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Nátery na betón

Informace

Výrobcovia

Nátery na betón 21 produkty

Podkategórie

 • Vrchné nátery na betón
  Vrchný farby na betón môžu byť transparentné alebo farebné. Tieto farby sú vhodné pre betónové podlahy v garážach, prejazdy, pivnice, dielnym ďalšie typy betónových podláh i bazény. Ak si neviete rady, tak Zavíja do našej poradne, kde nájdete návod na náter betónu.
 • Nátery na plochy bazéna
  Farba na bazény je určená pre povrchovú úpravu betónových plaveckých bazénov, okrasných záhradných jazierok a nádrží. Je možné ju použiť aj na povrchovú úpravu betónu, skarbonizovaných omietok, vlákno-cementových a asfaltových plôch. Farba sa vyznačuje dobrou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, pôsobeniu vody, teplotným nárazom a dobrou odolnosťou proti oteru.
 • Hydroizolačné a injektážne nátery
  Hydroizolačné nátery sú náhradou za hydroizolačný materiál. Majú schopnosť uzavrieť stenu a zamedziť stúpanie vlhkosti do muriva a podláh. Hydrofobizačný prostriedok má dvojaký efekt využítie - tesniaci aj hydrofobizačný účinok v murive a tiež slúži ako dodatočná hydroizolácia muriva.
 • Penetračné nátery
 • Epoxidové podlahoviny na betón
  V tejto kategórii nájdete komplexné systémy epoxidovýn náterov - slabo a silnovrstvch, nivelačných liatych podlahovín a penetráciou na to určených. U Každého materiálu máte uvedený opis výrobkov, aplikačné návod a vypísaný celý systém ako celok. V prípade, že sa chystáte použiť epoxidové podlahoviny na vlhký podklad, tak prosím použite ucelený systém GOREPOX. Tieto výrobky sú paropriepustné a možno ich použiť už po 24 hodinách po pokládke betónu!
Zobraziť 1 - 21 z 21 položiek
Zobraziť 1 - 21 z 21 položiek