K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Výpredaj

Informace

Výrobcovia

Výpredaj
V tejto kategórii môžete nakúpiť tovar s výraznou zľavou oproti klasickým trhovým cenám. Aj my potrebujeme vyprázdniť sklady, aby sme mohli nabrať nový tovar a ponúknuť vám novinky na trhu. Tento tovar má uplynulou expiračnú dobu alebo je v dopredajové stave.

Výpredaj 2 produkty

Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
  • Luxusné vliesová tapeta 076621. Vliesové tapety na stenu sa vyznačujú dobrou priedušnosťou, mechanickou odolnosťou a schopnosťou zakrytie jemných prasklín. Pre aplikáciu vliesových tapiet sú vhodné rovné steny s vlhkosťou nie vyššou ako 0,8%. Pri lepení vliesových tapiet sa lepidlo nanáša priamo na podkladovú stenu, na ktorú sa prikladajú jednotlivé pruhy...

    33,70 €
    Skladom
  • Luxusní vliesová tapeta 077734 Vliesové tapety na zeď se vyznačují dobrou prodyšností, mechanickou odolností a schopností zakrytí jemných prasklin. Pro aplikaci vliesových tapet jsou vhodné rovné stěny s vlhkostí ne vyšší než 0,8 %. 

    33,70 €
    Skladom
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek