K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Výpredaj

Informace

Výrobcovia

Výpredaj
V tejto kategórii môžete nakúpiť tovar s výraznou zľavou oproti klasickým trhovým cenám. Aj my potrebujeme vyprázdniť sklady, aby sme mohli nabrať nový tovar a ponúknuť vám novinky na trhu. Tento tovar má uplynulou expiračnú dobu alebo je v dopredajové stave.

Výpredaj 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • Luxusní vliesová tapeta 077734 Vliesové tapety na zeď se vyznačují dobrou prodyšností, mechanickou odolností a schopností zakrytí jemných prasklin. Pro aplikaci vliesových tapet jsou vhodné rovné stěny s vlhkostí ne vyšší než 0,8 %. 

  33,70 €
  Skladom
 • Luxusné vliesová tapeta 076621. Vliesové tapety na stenu sa vyznačujú dobrou priedušnosťou, mechanickou odolnosťou a schopnosťou zakrytie jemných prasklín. Pre aplikáciu vliesových tapiet sú vhodné rovné steny s vlhkosťou nie vyššou ako 0,8%. Pri lepení vliesových tapiet sa lepidlo nanáša priamo na podkladovú stenu, na ktorú sa prikladajú jednotlivé pruhy...

  33,70 €
  Skladom
 • Polyuretánový lak je určený pre všetky drevené povrchy v exteriéroch a interiéroch, ako obloženie balkónov a fasád, pergoly, záhradný nábytok, okná, dvere a pod. Pre vysokú oteruvzdornosť možno v interiéri použiť na nátery drevených podláh (parkiet a pod.) V exteriéri je vhodný iba v kombinácii s lazúrami IMPRANAL. Chráni drevo pred poveternostnými...

  24,73 €
  Vypredané
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek