K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Farby na strechu

Informace

Výrobcovia

Farby na strechu
V tejto kategórii nájdete farby na strechy a strešné konštrukcie. Na tieto typy farieb je kladený dôraz na mechanickú odolnosť voči pôsobeniu UV žiarenia a poveternostných vplyvov, pretože strecha je jedna z najviac zaťažovaných časti na dome. Pre uľahčenie práce vo výškach tu ponúkame farby 2v1 (základný + vrchný náter v jednej plechovke), farby s obsahom hliníka a Gumoasfaltová nátery. Ak si nie ste istí s výberom farby, tak Vám radi poradíme na našej technickej podpore prípadne nájdete bližšie informácie u konkrétneho tovaru.

Farby na strechu Nachádza sa tu 1 produkt.

Zobraziť 1 - 1 z 1 položky
  • Syntetická metalizovaná náterová hmota s obsahom hliníka určená na nátery kovu, betónu a dreva. Natierané podklady chráni proti vode a poveternostným vplyvom. Obsahuje reflexné hliníkový pigment, ktorý zvyšuje ochranný bariérový účinok a má priaznivý vplyv na životnosť náteru. Náter sa nelúpe a je ľahko obnoviteľný.

    16,73 €
    Skladom
Zobraziť 1 - 1 z 1 položky