K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Umývateľné farby

Informace

Výrobcovia

Umývateľné farby

Umývateľné nátery sú vodou riediteľné (akrylátové) interiérové nátery na stenu i fasádu. Sú vhodné napríklad do detských izieb alebo do kuchýň. Hotový náter možno pretrieť vlhkou handričkou v prípade zašpinenia múru. Umývateľné farby nie sú vhodné pre miestnosti alebo priestory kde sa vyskytuje pleseň na murive. Umývateľné farby totiž čiastočne uzavrú stenu a tým zamedzí jej "dýchanie". Dostupné sú v bielej alebo farebnej variante. V prípade že potrebujte poradiť, tak sa na nás neváhajte obrátiť a radi vám poradíme. Ak sa chystáte natierať nové omietky alebo murivo, kde je veľa vrstiev prípadne vápenný náter, tak si dokúpte aj penetráciu, aby sa povrch zjednotil a znížila sa spotreba farby pri prvom nátere.

Umývateľné farby 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • ECOLOR IN Vinyl barevný je vysoce omyvatelný, kryvý, výborně aplikovatelný. Slučuje nejlepší vlastnosti akrylátových a vinylových barev (vysoká vydatnost, nízká špinavost, krátká doba schnutí, barevná stálost). Nátěr je možno použít na vyzrálé omítky a betonové povrchy, aglomerované dřevěné materiály, skleněné tapety, papírové a sádrokartonové povrchy. 

  6,41 €
  Skladem, ihned k odeslání
 • Akrylátovú farbu je možné použiť na vyzreté omietky a betónové povrchy, aglomerované drevené materiály, sklenené tapety, papierové a sadrokartónové povrchy. Náter je umývateľný a je určený pre vnútorné prostredie s náročnými požiadavkami na hygienu - školy, kuchyne, jedálne, nemocnice, hotely a pod.

  4,66 €
  Skladom
 • Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok. Je to umývateľný a vysoko kryvý náter na murivo, drevotriesku, cetris a ďalšie ...

  2,13 €
  Skladom
 • Univerzálna akrylátovú farbu je možné použiť v interiéroch aj exteriéroch na vyzreté omietky, betón, sklenené tapety, aglomerované drevené, papierové, sadrokartónové povrchy alebo umakart. Náter je umývateľný a preto je vhodný pre interiéry náročné na hygienu, ako sú kuchyne, školy, jedálne, zdravotnícke zariadenia a pod. Môže prísť do náhodného styku s...

  13,02 €
  Produkt je dostupný s inými možnosťami
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek