K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Likvidácia plesní a soľou

Informace

Výrobcovia

Likvidácia plesní a soľou
Likvidácia plesní sa prevažne rozdeľuje na bezchlórovú a chlórová likvidáciu. Na stenu, sadrokartón a podobné materiály sa používajú bezchlórové prípravky. Na likvidáciu plesne a vybielenie škár u kachličiek v kúpeľni sa používa chlórové prípravky. Likvidujte pleseň podľa návodu u lieku. Pre prevenciu možno použiť prípravok, ktorým sa nariedi nový náter po dôkladnom odstránení plesne. S odstránením plesne sa snažíme odstrániť aj zdroj plesne. Pravidelne vetrať, opraviť oplechovania alebo oprava fasády, kde môže zatíkat. Nezabudnite tiež na špachtľu na odstránenie zničených častí muriva od plesne.

Likvidácia plesní a soľou 5 produkty

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • Fungisan bezchlórový je predovšetkým protiplesňová, antibakteriálne a algicídnou kvapalné prísada k ochrane muriva do vodou riediteľných maliarskych náterových hmôt a iných minerálnych stavebných materiálov.

  4,72 €
  Skladom
 • BIO Repel (1x1g a 1x2g) je originálny kompozícia mikroorganizmov obsahujúca "chytrou hubu", ktorá likviduje nežiaduce plesne na stenách domov. Pythium oligandrum (slovensky "múdra huba") sa priamo živia plesňami na stenách, po ich eliminácii nemá potravu a z ošetreného muriva vymizne. Aktívna mikroflóra nepatogenický, nenapadá rastliny, zvieratá ani ľudí....

  9,68 €
  Skladom
 • Remal Sanal V1406 na murivo na sanáciu aj preventívnej ochrane muriva, omietok, kameňa, betónu a iných stavebných materiálůpři napadnutia   plesňami, hubami, lišajníky, riasami a baktériami. Veľkosti 0,9 L, výdatnosť až 70m / 1kg zriedeného roztoku na 1 náter.

  6,17 €
  Skladom
 • REMAL TELSAL sa používa na neutralizáciu čerstvých vyschnutých omietok, proti výkvetom solí rozpustných vo vode a vápna z omietok, k sanácii farebných škvŕn po dyme, nikotíne, zatečenej vode. Používajte prípravok bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

  3,81 €
  Skladom
 • TENTO PŘÍPRAVEK JE VHODNÝ PRO DEZINFEKCI PROTI VIRŮM A SPLŇUJE ATESTACI NORMY ČSN EN 14476+A1 2015 na virucidní účinnost proti virům typu Vaccinia virus a BVDV. Na základě těchto testací tento výrobek lze použít na plošnou dezinfekci ploch v domácnosti, dílně, kanceláři atd. Funguje již po 5 minutách.Kapalný přípravek bez vůně určený k likvidaci plísní v...

  3,44 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek