K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Farby a metalízy

Informace

Výrobcovia

Farby a metalízy
V tejto kategórii nájdete farby na traktor, farby na motorky jawa / čz, základové materiály, autolaky, riedidlá a laky, priemyselné farby a ďalšie. Väčšinu týchto materiálov Vám nachystáme na striekanie striekacou pištoľou alebo to vieme vytvoriť do spreje.

Farby a metalízy 35 produkty

Podkategórie

 • Farby na traktor (ZETOR, atď)
  V tejto kategórii nájdete farby na traktor viac značiek - ZETOR, AVIA, MASSEY FERGUSON, CLAAS, CASE IH, JOHN DEER a ďalšie značky. Naše 2-komponentné farby sú jedinečné originálne farby v ČR i SK! Tieto farby vieme vytvoriť aj do spreje.
 • Základné farby

  V tejto kategórii nájdete všetok základové materiály na karosérii ako sú základy na plasty, antikorózne základy v spreji aj v plechovke a reaktívne základy na ľahké a farebné kovy. Pri jednotlivých položiek nájdete návod ako s materiálom zaobchádzať a čomu sa vyvarovať.

 • Farba na nárazník
  Farby na nárazník vytvára špeciálnu krabatiic, ktorá vytvorí rovnaký vzhľad ako nový diel z výroby. Takže môžete dokonale zaretušovať diel po oprave. V spreji či na pištoľ.
 • Autolaky

  V tejto kategórii nájdete autolaky viacero značiek! V ponuke pre Vás máme niekoľko značiek ako napríklad ŠKODA, AUDI, PORSCHE, VOLKSWAGEN, JAWA a ďalšie ...

 • Priemyselné farby
 • Farby na motorky
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 35 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 35 položiek