K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Technické spreje

Informace

Výrobcovia

Technické spreje

Do tejto kategórie spadajú spreje s obsahom technický kvapalín ako je silikónový olej, uvoľňovač skrutiek, mazivo v spreji, biela vazelína a ďalšie. Využitie nájdu predovšetkým v priemyselnom odvetví alebo aj v dielni každého správneho domáceho majstra.

Technické spreje 7 produkty

Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek
 • Špeciálny čistič efektívna najmä pre brzdy, spojky a všetkých mechanických častí, ktoré je potrebné odtučnený bez oplachovania. Rozpúšťa a rýchlo odstraňuje olej, mastnotu a všetky druhy nečistôt.

  2,43 €
  Skladom
 • Speciální čistič brzd CAR TUNING je efektivní zejména pro brzdy, spojky a všech mechanických částí, které je třeba odmastit bez oplachování. Rozpouští a rychle odstraňuje olej, mastnotu a všechny druhy nečistot. Velikost balení 500ml.

  4,66 €
  Skladom
 • Carline Silikol je silikónový olej, ktorý je možné použiť ako vysoko kvalitný klzný prostriedok určený pre automobily, motocykle, bicykle, lode, strojné priemysel ale aj v domácnosti. Ideálny pre klzné, valivé a točivé zariadenia. Bez obsahu tukov, olejov, riedidiel a živíc. Vytvára čistý film s vysokou tepelnou odolnosťou. Vhodný ako separačný...

  2,80 €
  Skladom
 • Prípravok dokonale odstráni zoxidované a sulfidový vrstvy z elektrických kontaktov. Čistí a chráni kontakty pred koróziou. Odstraňuje tiež vysoké prechodové odpory. Je vhodný aj pre strieborné a postriebrené kontakty a tiež pre dotykové materiály z farebných kovov. Použitie tiež na vysoko aj nízkofrekvenčné prístroje, pre televízne, rádiové, meracie...

  3,74 €
  Skladom
 • Pre uvoľnenie zaľahnutých a oxidované súpravách matíc a skrutiek. Odstraňuje zvyšky olejov dechtu zo všetkých kovov. Chráni pred koróziou, odpudzuje vlhkosť a vodu z elektrických kontaktov a káblov. Nie je agresívny voči lakom a kovom. Uvoľňovač rýchlo penetruje na miesto určenia. Nenahraditeľný pomocník pri údržbe, servisnej oprave a výrobe.

  2,87 €
  Skladom
 • Pre všetky druhy benzínových a naftových motorov, motocyklov, osobných a nákladných automobilov, v poľnohospodárstve iv priemysle.

  3,51 €
  Vypredané
 • Prípravok slúži k uvoľňovaniu zhrdzavených skrutiek a matiek, na mazanie všetkých trecích plôch ako sú zámky, pánty, reťaze, tiahla, náradie apod. Dokonale maže a chráni pred koróziou a preniká do neprístupných miest. Zamedzuje vŕzganie, škrípanie a pískanie. Vhodný pre motoristov, priemysel aj pre domácnosť.

  3,04 €
  Vypredané
Zobraziť 1 - 7 z 7 položiek