K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Nátery na plochy bazéna

Informace

Výrobcovia

Nátery na plochy bazéna
Farba na bazény je určená pre povrchovú úpravu betónových plaveckých bazénov, okrasných záhradných jazierok a nádrží. Je možné ju použiť aj na povrchovú úpravu betónu, skarbonizovaných omietok, vlákno-cementových a asfaltových plôch. Farba sa vyznačuje dobrou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, pôsobeniu vody, teplotným nárazom a dobrou odolnosťou proti oteru.

Nátery na plochy bazéna 2 produkty

Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
  • Syntetická náterová hmota na betón. 100% vodeodolná, odoláva olejom, roztokom solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobo motorovej nafte. Mechanicky odolná. Znáša trvalé tepelné zaťaženie do + 50 ° C. Ľahko opraviteľné jednoduchým pretrením. Produkt s výborným pomerom kvality a ceny.

    6,04 €
    Skladom
  • Email sa svýšenou odolnosťou voči UV žiareniu je určený na vodotesným náterom stien vodných nádrží, silážnych jám a plaveckých bazénov, tiež pre povrchovú úpravu oceľových konštr. a eternitových striech. Farba je atestovaná pre priamy styk s potravinami, pitnou vodou a na povrchovú úpravu hračiek.

    10,56 €
    Skladom
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek