K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Náplne do ostrekovačov

Informace

Výrobcovia

Náplne do ostrekovačov
Tu nájdete letné a zimné zmesi do ostrekovačov automobilov všetkých typov. Naša ponuka letných náplní do ostrekovačov má voňavý efekt v kabíne vozidla.

Náplne do ostrekovačov 4 produkty

Podkategórie

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • Zimný ostrekovač -40 ° C je nemrznúca kvapalina do ostrekovačov, zabraňujúce zamŕzaniu skiel. Má výborné čistiace účinky a príjemnú vôňu. Nenarušuje lak automobilov, plasty, gumy a polykarbonáty. Je kompatibilný a plne miešateľný so všetkými ostatnými zimnými kvapalinami do ostrekovačov, vyrobených na liehovej báze.

  4,05 €
  Skladom
 • Letná kvapalina do ostrekovačov 3SUNS dokonale vyčistí čelné a zadné sklo od všetkých nečistôt a zaistí bezpečnú jazdu vo Vašom aute. Odstraňuje nalepený hmyz a vôňa kvapaliny Vám prevonia Vaše vozidlo a spríjemní cestu. Kvapaliny sú vyrábané z kvalitných surovín a kontrolovaná výroba zaručuje garantovanú kvalitu.

  1,08 €
  Produkt je dostupný s inými možnosťami
 • CARLINE zimný (nemrznúca) kvapalina do ostrekovačov do -20 ° C. Rýchlo a účinne odstraňuje nečistoty, prach a ostatné nečistoty.

  2,97 €
  Skladom
 • Zimní ostřikovač -80 °C je nemrznoucí kapalina do ostřikovačů, zabraňující zamrzání skel. Má výborné čistící účinky a příjemnou vůni. Nenarušuje lak automobilů, plasty, pryže a polykarbonáty. Je kompatibilní a plně mísitelná se všemi ostatními zimními kapalinami do ostřikovačů, vyrobených na lihové bázi.

  55,12 €
  Produkt je dostupný s inými možnosťami
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek