K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Technické spreje

Informace

Výrobcovia

Technické spreje

V tejto kategórii nájdete technické spreje pozri napríklad: biela vazelína, odmasťovač, uvoľňovač skrutiek, čistič bŕzd a tak ďalej.

Technické spreje 10 produkty

Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek
 • Špeciálny čistič efektívna najmä pre brzdy, spojky a všetkých mechanických častí, ktoré je potrebné odtučnený bez oplachovania. Rozpúšťa a rýchlo odstraňuje olej, mastnotu a všetky druhy nečistôt.

  2,43 €
  Skladom
 • Pre uvoľnenie zaľahnutých a oxidované súpravách matíc a skrutiek. Odstraňuje zvyšky olejov dechtu zo všetkých kovov. Chráni pred koróziou, odpudzuje vlhkosť a vodu z elektrických kontaktov a káblov. Nie je agresívny voči lakom a kovom. Uvoľňovač rýchlo penetruje na miesto určenia. Nenahraditeľný pomocník pri údržbe, servisnej oprave a výrobe.

  2,87 €
  Skladom
 • Carline Konzervačné olej 101 je multifunkčný mazací a konzervačný olej, ktorý uvoľňuje zhrdzavené a spečené spoje, je vhodný na mazanie a konzerváciu elektrických spojov, kontaktov, zbraní, strojov, prístrojov, motorov, náhradných dielov, kontaktov akumulátorov, pántov, závitov a pod. Vytvára na konzervovaných predmetoch olejový film, ktorý maže a súčasne...

  2,80 €
  Skladom
 • Prípravok dokonale odstráni zoxidované a sulfidový vrstvy z elektrických kontaktov. Čistí a chráni kontakty pred koróziou. Odstraňuje tiež vysoké prechodové odpory. Je vhodný aj pre strieborné a postriebrené kontakty a tiež pre dotykové materiály z farebných kovov. Použitie tiež na vysoko aj nízkofrekvenčné prístroje, pre televízne, rádiové, meracie...

  3,74 €
  Skladom
 • Carline Silikol je silikónový olej, ktorý je možné použiť ako vysoko kvalitný klzný prostriedok určený pre automobily, motocykle, bicykle, lode, strojné priemysel ale aj v domácnosti. Ideálny pre klzné, valivé a točivé zariadenia. Bez obsahu tukov, olejov, riedidiel a živíc. Vytvára čistý film s vysokou tepelnou odolnosťou. Vhodný ako separačný...

  2,80 €
  Skladom
 • Prípravok určený na premazanie gumového tesnenia dverí a batožinového priestoru automobilu. Má výborné mazacie účinky a zabraňuje primrznutiu tesnenia. Vhodný zvlášť v zimnom období. Tuba s hubkou umožňuje pohodlné a praktické dávkovanie.

  1,65 €
  Skladom
 • Pre kvalitné mazanie mechanických pohonov, ako sú ozubené prevody, pákové mechanizmy, reťazové pohony, elektrické spínače, pánty, zámky, ložiská. Chráni proti korózii a oxidácii. Znižuje trenie, zvyšuje kĺzavosť. Vhodná pre konzerváciu el. kontaktov batérií, mazanie pántov, zámkov, prevodov a pod.

  4,25 €
  Skladom
 • Pre všetky druhy benzínových a naftových motorov, motocyklov, osobných a nákladných automobilov, v poľnohospodárstve iv priemysle.

  3,51 €
  Skladom
 • Pre trvalé vnútorné a vonkajšie mazanie všetkých druhov prevodov, ako je napr .: reťazový, ozubený, vrtuľového apod. Vhodné mazadlo pre guličkové a valčekové ložiská, mechanické čapy, kĺby atď. Zvyšuje kĺzavosť a predlžuje životnosť materiálov. Odoláva teplotám od -40 ° C do + 150 ° C.

  3,61 €
  Skladom
 • Prípravok slúži k uvoľňovaniu zhrdzavených skrutiek a matiek, na mazanie všetkých trecích plôch ako sú zámky, pánty, reťaze, tiahla, náradie apod. Dokonale maže a chráni pred koróziou a preniká do neprístupných miest. Zamedzuje vŕzganie, škrípanie a pískanie. Vhodný pre motoristov, priemysel aj pre domácnosť.

  3,04 €
  Vypredané
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek