K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Kamenný koberec

Informace

Výrobcovia

Kamenný koberec

Kamenný koberec je revolučná novinka v oblasti povrchu podlahy na balkónoch, posedeniach, sprchových kútoch, zvislých stien a stropov. U nás sa kamenný koberec Natural Stone delí na tri kategórie - koberec na podlahy v interiéri (NaturIn), na podlahy v exteriéri (NaturOut) a koberec na zvislé steny (NaturWall). Bližšie informácie nájdete u konkrétneho tovaru alebo Vám radi poradíme na našej technickej podpore Live Chat.

Kamenný koberec 34 produkty

Podkategórie

 • Vonkajšie

  Kamenný koberec vhodný do exteriéru. Možno použiť na vonkajšie terasy, záhradné posedenie a príjazdové cesty. V zime nepopraská a horúce letné dni pre tento koberec taky nie sú problém. Ľahko sa naťahuje a udržiava. Na výber máte z riečnych a mramorových okruhliakov veľkosti 4-8mm.

 • Vnútorné

  Kamenný koberec vhodný na podlahy do interiéru. Možno použiť v kuchyni, kúpeľni, obývačke a v ďalších miestnostiach. V prípade použitia v sprchách alebo miestach, kde bude dochádzať k pravidelnému kontaktu s vodou odporúčame zakúpiť aj plnič pórov, ktorý uzavrie póry kameniva. Inak kamenný koberec sa udržuje rovnako ako podlaha, možno vysávať aj zametať. V prípade vyliatiu tekutiny na koberec môžeme koberec vytrieť alebo vysať vysávačom na vodu. Na výber máte z mramorových okruhliakov veľkosti 2-4mm.

 • Na zvislé plochy
  Kamenný koberec na stropy a zvislé plochy ako sú steny chodieb, steny miestností, wc a sprchové kúty. Možno použiť ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Na naťahovanie tohto koberca na stenu nie je potreba debnenia. Kamenný koberec NaturWall je dodávaný v predmiešaná sete pre pohodlnejšiu a rýchlejšiu prácu. Na výber máte z mramorových a riečnych kamienkov o veľkosti 4-8mm.
 • Príslušenstvo
  V tejto kategórii nájdete široké príslušenstvo pre pokládku kamenného koberce - zakončovací hlinikové aj nerezové lišty, hladítka, nádoby i ochranné rukavice s riedidlom a ďalšie.
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 34 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 34 položiek