K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Lepidlá

Informace

Výrobcovia

Lepidlá

Lepidlá na podlahy môžeme rozdeliť na disperzné, rozpúšťadlové lepidlá a lepidlá na parkety. Každé lepidlo je vhodné na iný materiál. Pri každom lepidlá nájdete podrobné informácie na čo všetko možno môžete konkrétne lepidlo použiť. Neviete si rady, ktoré lepidlo použiť? Neváhajte sa na nás obrátiť na email: info@upepanka.cz alebo Live Chat

Lepidlá V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

  • Disperzné lepidlá

    Disperzné lepidlá sú určené na lepenie drevených podlahovín, škárovky a drevených konštrukcií. Na lepenie okien a konštrukcií prichádzajúce do styku s vodou a vlhkosťou odporúčame rad disperzných lepidiel D4, pre lepenie škárovky, interiérových prvkov D3, na lepenie papiera a kartónu postačí rad lepidla D2.

  • Lepidlá na parkety
    Lepidlá na parkety môžu byť dvojzložkové (lepidlo + tužidlo) alebo jednozložkové. Pred výberom toho správneho lepidla je potreba vyzjistit z akej dreviny sú parkety vyrobené. Podľa toho prosím vyberajte to správne lepidlo. Ak si neviete rady, radi vám pomôžeme s výberom lepidla.
  • Rozpúšťadlové lepidlá
    Rozpúšťadlová alebo ak kontaktné lepidlá sú určené na lepenie a pokládku mäkkých podlahovín krytín. Pri kúpe lepidla s obsahom toluénu je nutné pri kúpiť zadať IČO vašej firmy pre overenie, pretože toluén alebo zmesi s obsahom tejto látky nie sú určené na predaj verejnosti. Bližšie informácie u jednotlivých produktov alebo na našej technickej podpore.