K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Kontaktné lepidlá

Informace

Výrobcovia

Kontaktné lepidlá
Kontaktné lepidlá sú pružné a trvalo elastická. Ich využitie nájdete v čalúnnictvo, pri lepení ABS hrán oblých tvarov, lepenie textílie a spoje kde je nutné mať pružný spoj, aby odolal náročným podmienkam. Lepidlá rozdeľujeme na beztoluénové a toluénový. Lepidlá bez obsahu toluénu sú dostupné širokej verejnosti a toluénový lepidlá sú len pre odborné firmy, ktoré majú oprávnenie s nimi pracovať. Pri každom výrobku je to jasne napísané, keď si nebudete vedieť rady, tak nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktné lepidlá 18 produkty

Zobraziť 1 - 18 z 18 položiek
 • Chloroprénový kontaktné lepidlo pre mechanicky a teplotne namáhané spoje s malým obsahom toluénu (len pre profesionálnych užívateľov). Preto prosím pri objednávke napíšte vaše IČO.

  23,78 €
  Skladom
 • Univerzálne chloroprénový kontaktné lepidlo bez obsahu toluénu. Vhodné pre ručné oplášťovanie, postforming a pre spájanie dreva s inými materiálmi (koženka, guma, kovy).

  3,34 €
  Skladom
 • Mimoriadne účinné, vysokopevnostné nestekavé kontaktné lepidlo určené na lepenie hladkých povrchov kovov i iných materiálov. Lepený spoj zostáva elastický a vyrovnáva vnútorné napätie. Má vysokú odolnosť voči vode a teplotám od -20 ° C do +125 ° C. Ďalej je odolné voči olejom, riedeným kyselinám a lúhom.

  2,60 €
  Skladom
 • Univerzálne kontaktné lepidlo na lepenie v obuvníctve, nábytkárstve (postforming, dyhovanie) a pre konštrukčné lepenie. Je vhodné na lepenie gumy, kože, dreva, PUR pien (Molitan®), melamínových fólií (Umakart®), papiera, textilu, kovov, skla a iné. Pre dosiahnutie lepšej tepelnej a chemickej odolnosti a vyššej pevnosti spoja možno použiť UNILEP RS1 ako...

  9,11 €
  Skladom
 • Striekateľné lepidlo v aerosólovom balení je určené pre kontaktné lepenie väčšiny plošných materiálov (textílie, drevo, kovy, plasty, izolačné hmoty, papier, penové materiály a pod.). Lepidlo nie je vyvinuté na lepenie PVC koženky a výrobkov obsahujúcich migrujúci zmäkčovadlá. Suchý film lepidla je elastický a vodovzdorný. Vhodné pre aranžérske a...

  12,35 €
  Skladom
 • Rýchlo zasychajúce kontaktný chloroprénový lepidlo so zníženým obsahom škodlivých aromátov s vysokou teplotnou odolnosťou. Vhodné pre nalepovanie nábytkárskych hrán, dyhovanie menších zakrivených plôch, lepenie gumy, kože, koženky, korku, dreva, kovov, PVC krytín, kobercov a pod. Nanáša sa štetcom.

  9,31 €
  Skladom
 • Tradičné a legendárny kaučukové stierkové lepidlo na lepenie pien, kože, gumy a pod. Neprekonateľná mäkkosť a trvanlivosť spoja. Ekonomicky zaujímavé lepidlo pre pomocné lepenie.

  4,49 €
  Skladom
 • Lepidlo je vhodné na lepenie savých i nesavých materiálov (PVC podlahoviny, linoleum, koberce, korok, drevo, textil, guma, podlahové lišty), na nesavé podklady (betón, liate podlahy, dlažba, sklo, umakart, kov i.). Zvlášť je vhodné pre lepenie podlahových líšt a hrán schodov a pre plošné lepenie gumy a mäkčeného PVC. Teplotná odolnosť spoja: 80 ° C (max....

  6,00 €
  Skladom
 • Lepidlo na báze roztoku polyvinylacetátu v organických rozpúšťadlách. Používa sa najmä na lepenie penového alebo kompaktného polystyrénu, ktorý nenarušuje a výroby textilnej galantérie a hračiek Ďalej je vhodný na lepenie kože, textilu, papiera, fotografií, kovov, dreva, skla, keramiky a niektorých plastov. Lepený spoj dobre odoláva poveternosti a vode.

  11,67 €
  Skladom
 • Kontaktný, číre špeciálne lepidlo určené na lepenie tvrdých pien ako je napr. Penový polystyrén a ďalej na kombinačné lepenie tvrdých pien s drevom, kovom, omietkou, keramikou, papierom, textilom a plastom. Lepidlo odoláva vode, nestarne.

  2,80 €
  Skladom
 • Špeciálne kontaktné lepidlo s dôrazom na vysokú pevnosť a elasticitu spoja určené predovšetkým pre lepenie obuvi a kožených výrobkov. Má vysokú odolnosť voči vode a teplotám od -20 ° C do + 125 ° C. Je tiež odolné voči olejom, riedeným kyselinám a lúhom. Lepený spoj zostáva elastický a vyrovnáva vnútorné napätie.

  2,56 €
  Skladom
 • Na lepenie drevených prahov, límcov obložkových dverných zárubní, lepenie obvodových líšt plávajúcich podláh, profilových materiálov a dosiek.

  5,13 €
  Skladom
 • Mimoriadne kvalitný univerzálny gélové (nestekavé) kontaktné lepidlo na báze chloroprénu pre rýchle, pevné a čisté lepenie mnohých materiálov. Má výbornú tepelnú odolnosť od -15 ° C do + 70 ° C. Lepený spoj zostáva elastický a vyrovnáva vnútorné napätie.

  3,34 €
  Skladom
 • Chloroprénový kontaktné lepidlo bez rozpúšťadiel, lepí všetky mäkké krytiny najmä na savé, ale aj nenasiakavé podklady (betón, OSB, stará dlažba), vhodné na lepenie kobercových líšt. OD: cca 30 min., DZ: cca 10-15 min

  10,42 €
  Skladom
 • Chloroprénový kontaktné lepidlo pre mechanicky a teplotne namáhané spoje s malým obsahom toluénu (len pre profesionálnych užívateľov). Preto prosím pri objednávke napíšte vaše IČO.

  6,58 €
  Vypredané
 • Unikátny kaučukové kontaktné jednostranné lepidlo, osvedčené hlavne na koberce, trvalo lepivé, neobsahuje toluén ani cyklohexán. Výborná adhézia na PE fólie a polyolefi nícke krytiny. Unixin S4 sa používa ako kontaktné lepidlo pre jedno-alebo obojstranné kontaktné lepenie podlahovín. Je vhodné najmä pre lepenie kobercov, ale aj PVC podlahovín alebo...

  5,40 €
  Vypredané
 • Kontaktný chloroprénový lepidlo s malým obsahom toluénu (len pre profesionálnych užívateľov), rýchle schnutie a extrémne dlhá otvorená doba, vynikajúcu pevnosť. Vhodné pre PVC, guma, koberce, korok, lišty, sokle.

  9,21 €
  Vypredané
 • LEABOND SBS sa používa ako pomalá síťující prísada (tužidlo) do rozpúšťadlových lepidiel na báze polyuretánov alebo chloroprénového kaučuku. Nespôsobuje takmer žiadne farebné zmeny v lepidle. Po zaschnutí lepidla spôsobuje významný vzrast tepelnej a chemickej odolnosti lepeného spoja, zvýšenie priľnavosti k podkladu i jeho vodovzdornosti. Odporúča sa...

  10,22 €
  Vypredané
Zobraziť 1 - 18 z 18 položiek