K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Podlahová lepidlá

Informace

Výrobcovia

Podlahová lepidlá

Lepidlá na podlahové krytiny sa rozdeľujú na disperzné lepidlá, kontaktné lepidlá a lepidlá na parkety. Rozpúšťadlové lepidlá sa používajú na PVC a môžeme ich rozdeliť na toluénový a beztoluénové. Lepidlá na parkety sú primárne určené na parkety. Konkrétne materiál podľa technického listu výrobku alebo po porade s nami.

Podlahová lepidlá V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.

Podkategórie

  • Rozpúšťadlové lepidlá
    Rozpúšťadlová alebo ak kontaktné lepidlá sú určené na lepenie a pokládku mäkkých podlahovín krytín. Pri kúpe lepidla s obsahom toluénu je nutné pri kúpiť zadať IČO vašej firmy pre overenie, pretože toluén alebo zmesi s obsahom tejto látky nie sú určené na predaj verejnosti. Bližšie informácie u jednotlivých produktov alebo na našej technickej podpore.
  • Disperzné lepidlá

    Disperzné lepidlá sú určené na lepenie drevených podlahovín, škárovky a drevených konštrukcií. Na lepenie okien a konštrukcií prichádzajúce do styku s vodou a vlhkosťou odporúčame rad disperzných lepidiel D4, pre lepenie škárovky, interiérových prvkov D3, na lepenie papiera a kartónu postačí rad lepidla D2.

  • Parketové lepidlá

    Lepidlá na parkety môžu byť dvojzložkové (lepidlo + tužidlo) alebo jednozložkové. Pred výberom toho správneho lepidla je potreba vyzjistit z akej dreviny sú parkety vyrobené. Podľa toho prosím vyberajte to správne lepidlo. Ak si neviete rady, radi vám pomôžeme s výberom lepidla.