Žiadne produkty
Veľmi silné, veľmi rýchle sekundové lepidlo lepí skoro všetky materiály, ako napr. Kožu, keramiku, drevo, kov, korok, plsť, gumu. Rozdeľujú sa na sekundové gély (menej stýkavé) a sekundové lepidlá.
Netečúci, Nekvapkajúci, EXTRA HUSTÉ a SUPER PEVNÉ sekundové lepidlo vhodné pre porézny a nerovné materiály, umožňujúce krátkodobú korektúru.
Kvalitné univerzálne tekuté sekundové lepidlo určené na lepenie menších plôch celej rady materiálov.
Univerzálne lepidlo tretieho tisícročia. Veľmi pevné, rýchle a bezpečné lepenie s možnosťou korekcie po dobu 20 - 30 sekúnd. Lepidlo je odolné vibráciám a otrasom, odoláva poveternostným vplyvom a teplotám od -50 ° C do + 100 ° C, je pružné, transparentné a bez zápachu. Konečná pevnosť spoja minimálne 50 kg / cm2.
Vhodné pre savé aj nesavé materiály ako je drevo, koža, kovy, sklo, plasty, guma, porcelán, kameň a mnoho ďalších, nevhodné pre PE, PP, PTFE.
Profesionálne sekundové lepidlo strednej viskozity pre plasty (PVC, ABS, PS, Macrolon a ďalšie), lakované povrchy, guma, kovy a prípadne aj kožu, drevo.
Kyanoakrylátové lepidlo, jednoduché použitie, pre rýchle a drobné opravy hladkých, čistých a suchých povrchov. Pred prvým použitím odskrutkujte plastový aplikátor z tuby a hrotom na jeho viečku opatrne vytvorte malý otvor v hrdle tuby. Naskrutkujte aplikátor späť na tubu. Na použitie lepidla odskrutkujte len viečko z aplikátora.