K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Špeciálne tmely

Informace

Výrobcovia

Špeciálne tmely

Nachádzate sa v kategórii špeciálnych tmelov - kamnářské tmel, butylénový tmel, sanitárne silikón a ďalšie ...

Špeciálne tmely 10 produkty

Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek
 • Sklársky tmel UNIFLEX na opravy drobných nerovností. Tmel povrchovo zasychá do 24 hodín a je pretierateľný po 14 dňoch. Na utesnenie, upevňovanie tabuľkových skiel do drevených a kovových rámov. Drevený rám musí byť pred zasklievaním zbavený všetkých mechanických nečistôt a musí byť napustený a natretý základnou farbou.

  1,48 €
  Skladom
 • Tmel pre drobné opravy a lepenie živičných strešných krytín (šindľov) za studena, utesňovanie zakončovacích plechov, oplechovanie komínov, atík.

  2,43 €
  Skladom
 • Tesniaca hmota na báze kaučuku, špeciálne vyrobená pre lepenie kovových povrchov a pre tesnenie spojov a špár. Je vhodná pre tesnenie vnútorných častí karosérie, ktoré nie sú priamo vystavené UV žiareniu.

  11,23 €
  Skladom
 • Dvousložkový epoxidový tmel - studený kov - určený k tmelení a lepení kovových a nekovových materiálů, dále pro opravy autokaroserií, pro výrobu vzorků, prototypů i nových funkčních součástí. Lepený spoj po vytvrzení nekoroduje, zachovává si svoji pevnost. Vytvrzený tmel slouží jako náhrada kovu, lze brousit, vrtat a opracovávat jako tradiční kov.

  11,27 €
  Skladom
 • Špeciálny biely opravný prostriedok (studený smalt) na opravy a poškodenia smaltu kúpeľňových vaní, umývadiel, sprchových kútov, práčok, chladničiek ai. Štetček je súčasťou balenia, je umiestnený v uzávere vnútri fľaštičky. BISON Enamel Fix odoláva horúcej vode (do + 80 ° C), čistiacim prostriedkom, riedeným lúhom a teplotám od -20 ° C do + 80 ° C. Opravy...

  6,51 €
  Skladom
 • Dvojzložkový číry epoxid sa dodáva v sete s tvrdidlom (zložky A + B). Používa sa na lepenie, zalievanie a lamináciu napríklad ako "neviditeľné lepidlo" v šperkárstve alebo ako dekoračné vrstva pre zalievanie predmetov. EPROSIN® CRYSTAL ani Natužená zmes sa nesmie riediť. Možno používať ako zalievacia alebo stierková hmota na prípravu dekoračných povrchov...

  36,84 €
  Skladom
 • Na tmelenie prasklín a škár šamotových výplní kachlí a krbov, kachlí, kotlov, pecí, komínových prírub, dymovodov, špár otvorených ohnísk a pod.

  4,82 €
  Vypredané
 • Dvojzložkový epoxidový tmel, ktorý vyniká svojou pružnosťou a húževnatosťou. Používa sa pri aplikáciách vyžadujúcich úplnú alebo čiastočnú pružnosť vytvrdenej kompozície, ako mechanicky odolná a pružná vrstva nákladových priestorov automobilov, pružné preklenovací vrstvy na trhliny v betóne, ako vodoodpudivá podkladová vrstva pod dlažbu, ako výroba...

  28,23 €
  Vypredané
 • Na lepenie celosklenených akvárií, terárií, sklenených vitrín, tmelenie sklenených fasád budov, sklenených konštrukcií výstavných plôch, tmelenie nádrží pre úpravu pitnej vody, jamôk, zásobných cisterien a nádob na pitnú vodu. Vytvára trvale pevný, elastický spoj. Odolné voči slanej morskej vode.

  7,76 €
  Vypredané
 • EPROSIN T02 liace - Šedá dvojzložková epoxidová plastmalta, ktorá sa dodáva v sete s tvrdidlom (zložka A + zložka B). Pomer zložiek v sete zodpovedá tužícímu pomeru. Používa sa v stavebníctve ako liace plastmalta pre zalievanie betónových plôch a vozoviek, mostných ložísk, pätiek zábradlových zvodidiel, muriva, betónových chodníkov, pre zhotovovanie...

  173,65 €
  Vypredané
Zobraziť 1 - 10 z 10 položiek