K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Nemrznúca zimná zmes

Informace

Výrobcovia

Nemrznúca zimná zmes
Zmesi do ostrekovačov automobilov určenej na zimné obdobie.

Nemrznúca zimná zmes 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
 • Zimný ostrekovač -30 ° C je nemrznúca kvapalina do ostrekovačov, zabraňujúce zamŕzaniu skiel. Má výborné čistiace účinky a príjemnú vôňu. Nenarušuje lak automobilov, plasty, gumy a polykarbonáty. Je kompatibilný a plne miešateľný so všetkými ostatnými zimnými kvapalinami do ostrekovačov, vyrobených na liehovej báze.

  2,80 €
  Skladom
 • Zimný ostrekovač -40 ° C je nemrznúca kvapalina do ostrekovačov, zabraňujúce zamŕzaniu skiel. Má výborné čistiace účinky a príjemnú vôňu. Nenarušuje lak automobilov, plasty, gumy a polykarbonáty. Je kompatibilný a plne miešateľný so všetkými ostatnými zimnými kvapalinami do ostrekovačov, vyrobených na liehovej báze.

  2,99 €
  Produkt je dostupný s inými možnosťami
 • CARLINE zimný (nemrznúca) kvapalina do ostrekovačov do -20 ° C. Rýchlo a účinne odstraňuje nečistoty, prach a ostatné nečistoty.

  2,32 €
  Vypredané
 • Zimný ostrekovač -80 ° C je nemrznúca kvapalina do ostrekovačov, zabraňujúce zamŕzaniu skiel. Má výborné čistiace účinky a príjemnú vôňu. Nenarušuje lak automobilov, plasty, gumy a polykarbonáty. Je kompatibilný a plne miešateľný so všetkými ostatnými zimnými kvapalinami do ostrekovačov, vyrobených na liehovej báze.

  4,55 €
  Vypredané
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek