K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Na zvislé plochy

Informace

Výrobcovia

Na zvislé plochy
Kamenný koberec na stropy a zvislé plochy ako sú steny chodieb, steny miestností, wc a sprchové kúty. Možno použiť ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Na naťahovanie tohto koberca na stenu nie je potreba debnenia. Kamenný koberec NaturWall je dodávaný v predmiešaná sete pre pohodlnejšiu a rýchlejšiu prácu. Na výber máte z mramorových a riečnych kamienkov o veľkosti 4-8mm.

Na zvislé plochy 2 produkty

Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
  • Systém NaturWall je vhodný k povrchovej úprave súdržných zvislých stien a stropov, u ktorých je požadovaná dlhá životnosť, jednoduchá údržba, odolnosť voči obrusu a oderu a vysoká estetická hodnota. Toto balenie obsahuje samotnej spojivo.

    24,46 €
    Skladom
  • Špeciálny spojovací mostík nevyhnutný pre správnu prídržnosť kamenných kobercov NaturWall na steny a stropy. Penetráciu možno použiť na všetky nasiakavé i nenasiakavé únosné podklady vhodné pre aplikáciu Natur- Wall systému. Spevňuje podklad, kotví mikroprach a uzatvára nasiakavý podklad, nie je možné ju aplikovať na vlhký podklad. Výhoda systému...

    10,19 €
    Skladom
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek