K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Disperzné lepidlá

Informace

Výrobcovia

Disperzné lepidlá

Disperzné lepidlá sú určené na lepenie drevených podlahovín, škárovky a drevených konštrukcií. Na lepenie okien a konštrukcií prichádzajúce do styku s vodou a vlhkosťou odporúčame rad disperzných lepidiel D4, pre lepenie škárovky, interiérových prvkov D3, na lepenie papiera a kartónu postačí rad lepidla D2.

Disperzné lepidlá 2 produkty

Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek
  • Unixin A120 sa používa ako fixačný lepidlo pre ľahkú pokládku podlahových krytín na ľubovoľné podklady s možnosťou jednoduché demontáže krytiny. Je vhodný na lepenie PVC a CV podlahovín a kobercov na nasiakavé i nenasiakavé podklady (betón, drevotrieska, drevo, stierkové hmoty, liate podlahy vr. Anhydritu, staré plastové krytiny, dlažba a pod.). Lepený...

    81,83 €
    Vypredané
  • Jednozložkové polyuretánové lepidlo bez obsahu vody a liehu na lepenie všetkých druhov drevených parkiet vrátane exotického dreva na savé a nesavé podklady, lepenie umelých trávnikov, drevených schodov, parapetov a keramických obkladov. Trvalý húževnatý a vode odolný spoj.

    102,88 €
    Vypredané
Zobraziť 1 - 2 z 2 položiek