K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Čističe podlahy

Informace

Výrobcovia

Čističe podlahy

V tejto kategórii nájdete čistiace prípravky na podlahy všetkých typov - pvc, vinylové, parketové, laminátové plávajúce podlahy, koberce, látkové poťahy, kamenné a betónové dlažby. Väčšina týchto prípravkov sú koncentráty a všetko si nariedite podľa potreby a nie je potreba skladovať hektolitre prípravkov u vás doma. Návody k jednotlivým prípravkom nájdete u jednotlivých položiek.

Čističe podlahy 27 produkty

Podkategórie

 • Kamenné, betónové, štrk. dlažba
  V tejto kategórii nájdete čistiacich prípravkov na kamenné, betónové a štrkové dlažby - odstraňovače nánosov nečistôt, impregnácia a politúry, intenzívny čistič, absorbovač mastných fľakov a prípravky na pravidelné čistenie.
 • Koberce a látkové poťahy
  V tejto kategórii nájdete čistiace prípravky na koberce a látkovej podlahy. Ponuka čističov je v rozprašovači či koncentrátu na nariedenie
 • Laminátové plávajúce podlahy
  V tejto kategórii nájdete čistiace prípravky na laminátové plávajúce podlahy - čističe s leskom a ochranný film s leskom.
 • parketové podlahy
  V tejto kategórii nájdete čistiace prípravky na drevené podlahy z parkiet - prípravky s ochranným filmom a čistiace prípravky pre pravidelné čistenie.
 • PVC, vinylové podlahy
  V tejto kategórii nájdete čistiacich prípravkov pre vinylové podlahy a PVC ako napríklad vyživovaciu prípravky s leskom a čističe pre pravidelné čistenie.
Zobraziť 1 - 27 z 27 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 27 položiek