K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Textil

Informace

Výrobcovia

Textil

V tejto kategórii nájdete čistiacich prípravkov vhodné pre textil a textilné veci ako sú čističe na škvrny, prípravky na predbežné spracovanie škvŕn, neutralizátory zápachu a ďalšie.

Textil 5 produkty

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • Prípravok HG impregnácia pre textil- ochrana pred vodou, olejom, mastnotou a špinou chráni hodnotný textil pred väčšinou škvŕn a zároveň prepožičiava ošetrenému materiálu vode odolný efekt. Neošetrený textil prepustí všetky tekutiny až do hĺbky vlákna a potom je veľmi ťažké odstrániť škvrny.

  7,39 €
  Skladom
 • Prípravok HG extra silný čistič škvŕn v spreji je obohatený aktívnym kyslíkom, ktorý mu umožňuje odstraňovať dokonca aj tie najvytrvalejší škvrny, ako napr. Červené víno, káva, čokoláda, omáčka, rúž, krém na topánky, ovocná šťava, tuk atď. Z textilu vrátane kobercov, nábytku a čalúnenia automobilu.

  6,71 €
  Skladom
 • HG prostriedok pre predbežné spracovanie škvŕn je prípravok s okamžitým účinkom, a tým je najlepším rozpúšťačom na škvrny vo svojej kategórii.

  2,87 €
  Skladom
 • Prípravok HG 4 v 1 na kožu je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o anilínové a farbené druhy kožou používané hlavne na nábytok, kufre a tašky. Prípravok HG 4 v 1 na kožu je vyrobený na vodnej báze. Tento prípravok kožu čistí a vyživuje, vďaka čomu koža zostáva mäkká, pružná a perfektne chránená pred všetku špinou škvrnami a potom. Tento pripravený nie...

  4,69 €
  Vypredané
 • Prachový roztoč (Dermatophagoide pteronyssinus) je jedným z hlavných spúšťačov alergií a alergických reakcií, a to najmä tých, ktoré sú spojené s dýchacími problémami. Aj napriek skutočnosti, že roztoče sa vyskytujú počas celého roka, môžeme si všimnúť, že alergické reakcie sa zhoršujú najmä na jar a na jeseň.

  5,23 €
  Vypredané
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek