K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Fasádne farby na drevené fasády a povrchy

Informace

Výrobcovia

Fasádne farby na drevené fasády a povrchy 5 produkty

Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek
 • Bezfarebný olej s UV ochranou SCANDICARE je vhodný pre každý typ savého podkladu. Terasy sú vždy vystavené silnému vplyvu poveternosti a intenzívnemu slnečnému žiareniu. Konzervácia je preto najvyšší nutnosťou. Vedci zo SCANDICCARE preto vyvinuli olej špeciálne pre tieto ťažké podmienky.

  14,40 €
  Skladom
 • Terasový olej tmavý SCANDICARE je vhodný pre každý typ savého podkladu. Terasy sú vždy vystavené silnému vplyvu poveternosti a intenzívnemu slnečnému žiareniu. Konzervácia je preto najvyšší nutnosťou. Vedci zo SCANDICARE preto vyvinuli olej špeciálne pre tieto ťažké podmienky.

  16,39 €
  Skladom
 • SCANDICCARE vyvinul v podobe Oleje na záhradný nábytok efektívne ochranný prostriedok so špeciálnymi pigmentmi. Olej nevytvára žiadny povrchový film a zachováva prirodzený charakter dreva. Drevo je tak pred vysychaním a nasávaním vlhkosti chránené zvnútra.

  13,97 €
  Skladom
 • Fasádne olej ScandiCare je tixotropná alebo ak nestekavý a tým sa Vám bude dobre natierať na zvislých plochách a fasádach. V súčastnosti nadobúdajú drevené fasády a oplotenie stále viac na význame. Poskytujú praktickú ochranu, pritom zaujímajú nemalú časť priestoru. Mali by preto pôsobiť reprezentatívne, súčasne aj priateľsky a udržovane.

  60,14 €
  Skladom
 • Drevené prístrešky a pergoly vytvárajú dom. Ich obstaranie predchádza dôkladná úvaha, pretože obstarávacia cena nebýva nízka. O to dôležitejšie je náter kvalitným olejom, ktorý garantuje optimálnu ochranu.

  21,22 €
  Vypredané
Zobraziť 1 - 5 z 5 položiek