K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Rukavice

Informace

Výrobcovia

Rukavice

Rukavice sa rozdeľujú na jednorazové - dielňa, nemocnice atď, gumové - viacúčelové práce, zateplené rukavice - práca v zime, mrazničky, kožené - vonkajšie práce, máčané rukavice - protišmykové, textilné - pre prácu, kde je potreba mať cit v ruke. Rukavice chráni Vaše ruky pred úrazom pri práci. Pri rozkliknutí tovaru majú rukavice niekoľko veľkostí podľa našej ponuky.

Rukavice 37 produkty

Podkategórie

 • Textilné rukavice

  Rukavice textilné sú vhodné pre prácu s nutnosťou citu v ruke. Väčšinou bavlnené, bezšvíkové či s manžetou.

 • Máčané rukavice

  Rukavice máčané sú vhodné pre činnosť, kde je potreba protišmykovou odolnosť, odolnosť voči chemikáliám aj cit v ruke. Tieto rukavice sa rozdeľujú na veľa variantov podľa informácií u konkrétnej rukavice. Vo väčšine prípadov sú máčané / polomáčané s bavlneným úpletom alebo sú napríklad cemoláčené pre chemickú odolnosť.

 • Špeciálne rukavice

  V tejto kategórii nájdete rukavice, ktoré sú vhodné na špecifické a špeciálne činnosť.

 • Jednorazové rukavice

  Jednorazové rukavice sa rozdeľujú na latexové, vinylové a nitrilové. Aj na púdrované alebo nepúdrované. Ak máte alergiu na púder, vyberte nepúdrované. Púdrované majú výhodu, že sa do ných lepšie lezie. Do dielne sa najčastejšie kupujú nitrilové (modré). Balenie rukavíc je vždy po 100ks, predaj je možný od 1ks. Tieto rukavice ako jediné sa predáva ako 1ks, čiže ak chcete pár rukavíc, prosím zadajte 2ks.

 • Kožené rukavice

  Kožené rukavice sú určené pre hrubú prácu, kde nie je potrebné taký cit v ruke. Vhodné napríklad pri práci s drevom, záhradkárske činnosť, práce v priemysle i na stavbe. V ponuke sú tiež aj detské veľkosti.

 • Gumové rukavice

  Gumové rukavice slúži k upratovaniu domácnosti i priemysle. Vhodné sú aj na určitej pracovnej činnosti (morenie, práca s riedidlom, kyselinami a ďalšími látkami. Tieto informácie sú vždy uvedené u konkrétneho výrobku. V ponuke v niekoľkých veľkostiach.

 • Protiporezové a zateplené rukavice
  Protiporezové rukavice slúžia pre mäsiarov a do mäsokombinátu, kde sa pracuje s nožom a hrozí úraz. Zateplené rukavice nájdu uplatnenie pre činnosť v zimnom období rokov alebo pre činnosti v mrazničke.
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 37 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 37 položiek