K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Prísady do mált a betónu

Informace

Výrobcovia

Prísady do mált a betónu
Nachádzate sa v kategórii maltovej zmesi. Do maltových zmesí môžeme zaradiť samonivelačnú stierku, murovacie malty, štuky, lepidlá pre zatepľovacie systémy a ďalšie. Všetky tieto zmesi sú balené vo vreciach a nachystané pre jednoduché rozrobenie a zmiešaní s vodou.

Prísady do mált a betónu 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • Injektážny prostriedok FORTESIL je farbený jednozložkový roztok s kombinovaným efektom účinku (tesniacim a hydrofobizačným), používaný pre dodatočnú hydroizoláciu muriva.

  30,83 €
  Skladom
 • Bezchloridová kvapalná prísada urýchľujúca tvrdnutie betónu, ktorých spojivom sú portlandské alebo zmesné cementy. Svojim pôsobením zvyšuje počiatočné aj konečné pevnosti, nezhoršuje spracovateľnosť čerstvej betónovej zmesi a mierne znižuje dávku zámesovej vody. Je vhodný pre širokú škálu betonárskych prác vrátane armovaných betónov.

  4,05 €
  Skladom
 • FORTESIL - PLASTIFIKÁTOR PRE PRÁCU za znížených TEPLÔT je plastifikačná prísada do betónových zmesí a mált urýchľujúce tuhnutie čerstvého betónu. FORTESIL - PLASTIFIKÁTOR PRE PRÁCU za znížených TEPLÔT Je vhodná predovšetkým pre výrobu konštrukčných betónov a betónových dielcov, kedy urýchľuje tuhnutie betónu a zároveň zvyšuje dosiahnutej pevnosti počas...

  2,93 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek