K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Epoxidové podlahoviny na betón

Informace

Výrobcovia

Epoxidové podlahoviny na betón
V tejto kategórii nájdete komplexné systémy epoxidovýn náterov - slabo a silnovrstvch, nivelačných liatych podlahovín a penetráciou na to určených. U Každého materiálu máte uvedený opis výrobkov, aplikačné návod a vypísaný celý systém ako celok. V prípade, že sa chystáte použiť epoxidové podlahoviny na vlhký podklad, tak prosím použite ucelený systém GOREPOX. Tieto výrobky sú paropriepustné a možno ich použiť už po 24 hodinách po pokládke betónu!

Epoxidové podlahoviny na betón 12 produkty

Podkategórie

  • Slabovrstvé nátery

    Tieto nátery kopírujú reliéf podkladu. Pozrite sa na technologický postup - epoxidové podlahoviny, ktorý vám mnohé uľahčí. Navyše systém GOREPOX možno využiť aj na novo položenú podlahu (24 hodín) aj na vlhký podklad. Systémy rozdeľujeme na slabovrstvé, hrubovrstvové a nivelačné.

  • Hrubovrstvej nátery

    Tieto nátery zalievajú drobnejšie nerovnosti. Pozrite sa na technologický postup - epoxidové podlahoviny, ktorý vám mnohé uľahčí. Navyše systém GOREPOX možno využiť aj na novo položenú podlahu (24 hodín) aj na vlhký podklad. Systémy rozdeľujeme na slabovrstvé, hrubovrstvové a nivelačné.

  • Liate podlahoviny

    Podľa sily vrstvy dokážu vyrovnať podklad.

Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek