K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Rezacie a brúsne kotúče

Informace

Výrobcovia

Rezacie a brúsne kotúče
Rezacie kotúče a brúsne kotúče určené pre uhlové brúsky. Lamelové kotúče sú určené na hrubé brúsenie do uhlovej brúsky. S týmito kotúčmi možno rezať NEREZ, OCEĽ, KAMEŇ. Pri výbere sa riaďte priemerom kotúča, či je rezný alebo brúsny a podľa toho na aký materiál je určený (nerez, oceľ, kameň). Pri každom type kotúča je vždy uvedené na čo možno daný kotúč použiť.

Rezacie a brúsne kotúče 34 produkty

Podkategórie

 • Lamelové kotúče 150mm
  Lamelové kotúče s priemerom 150mm. Lamelové kotúče sa používajú predovšetkým na hrubšie brúsenie hrdze, väčších vrstiev starých farieb, brúsenie dreva a ďalších materiálov. Používajú sa na uhlové brúsky. Pri výbere sa riaďte priemerom kotúča a hrubosti brusiva. U nás máte prehľadne rozdelené kotúče podľa ich priemeru.
 • kotúče 350mm
  V tejto kategórii nájdete kotúče s priemerom 230mm. Rezacie kotúče a brúsne kotúče určené pre uhlové brúsky. S týmito kotúčmi možno rezať NEREZ, OCEĽ, KAMEŇ. Pri výbere sa riaďte priemerom kotúča, či je rezný alebo brúsny a podľa toho na aký materiál je určený (nerez, oceľ, kameň).
 • kotúče 300mm
  V tejto kategórii nájdete kotúče s priemerom 300mm. Rezacie kotúče a brúsne kotúče určené pre uhlové brúsky. S týmito kotúčmi možno rezať NEREZ, OCEĽ, KAMEŇ. Pri výbere sa riaďte priemerom kotúča, či je rezný alebo brúsny a podľa toho na aký materiál je určený (nerez, oceľ, kameň).
 • kotúče 230mm
  V tejto kategórii nájdete kotúče s priemerom 230mm. Rezacie kotúče a brúsne kotúče určené pre uhlové brúsky. S týmito kotúčmi možno rezať NEREZ, OCEĽ, KAMEŇ. Pri výbere sa riaďte priemerom kotúča, či je rezný alebo brúsny a podľa toho na aký materiál je určený (nerez, oceľ, kameň).
 • kotúče 180mm
  V tejto kategórii nájdete kotúče s priemerom 180mm. Rezacie kotúče a brúsne kotúče určené pre uhlové brúsky. S týmito kotúčmi možno rezať NEREZ, OCEĽ, KAMEŇ. Pri výbere sa riaďte priemerom kotúča, či je rezný alebo brúsny a podľa toho na aký materiál je určený (nerez, oceľ, kameň).
 • kotúče 150mm
  V tejto kategórii nájdete kotúče s priemerom 150mm. Rezacie kotúče a brúsne kotúče určené pre uhlové brúsky. S týmito kotúčmi možno rezať NEREZ, OCEĽ, KAMEŇ. Pri výbere sa riaďte priemerom kotúča, či je rezný alebo brúsny a podľa toho na aký materiál je určený (nerez, oceľ, kameň).
 • kotúče 125mm
  V tejto kategórii nájdete kotúče s priemerom 125mm. Rezacie kotúče a brúsne kotúče určené pre uhlové brúsky. S týmito kotúčmi možno rezať NEREZ, OCEĽ, KAMEŇ. Pri výbere sa riaďte priemerom kotúča, či je rezný alebo brúsny a podľa toho na aký materiál je určený (nerez, oceľ, kameň).
 • kotúče 115mm
  V tejto kategórii nájdete kotúče s priemerom 115mm. Rezacie kotúče a brúsne kotúče určené pre uhlové brúsky. S týmito kotúčmi možno rezať NEREZ, OCEĽ, KAMEŇ. Pri výbere sa riaďte priemerom kotúča, či je rezný alebo brúsny a podľa toho na aký materiál je určený (nerez, oceľ, kameň).
 • Lamelové kotúče 180mm
  Lamelové kotúče s priemerom 180mm. Lamelové kotúče sa používajú predovšetkým na hrubšie brúsenie hrdze, väčších vrstiev starých farieb, brúsenie dreva a ďalších materiálov. Používajú sa na uhlové brúsky. Pri výbere sa riaďte priemerom kotúča a hrubosti brusiva. U nás máte prehľadne rozdelené kotúče podľa ich priemeru.
 • Lamelové kotúče 115mm
  Lamelové kotúče s priemerom 115mm. Lamelové kotúče sa používajú predovšetkým na hrubšie brúsenie hrdze, väčších vrstiev starých farieb, brúsenie dreva a ďalších materiálov. Používajú sa na uhlové brúsky. Pri výbere sa riaďte priemerom kotúča a hrubosti brusiva. U nás máte prehľadne rozdelené kotúče podľa ich priemeru.
 • Lamelové kotúče 125mm
  Lamelové kotúče s priemerom 125mm. Lamelové kotúče sa používajú predovšetkým na hrubšie brúsenie hrdze, väčších vrstiev starých farieb, brúsenie dreva a ďalších materiálov. Používajú sa na uhlové brúsky. Pri výbere sa riaďte priemerom kotúča a hrubosti brusiva. U nás máte prehľadne rozdelené kotúče podľa ich priemeru.
 • Diamantové kotúče
  Univerzálny kotúč pre rýchle rezanie stavebných materiálov. Dlhá životnosť a vysoká bezpečnosť laserového spájkovanie. Vhodné pre betónové a pálené tašky, stavebné bloky, tehly, kameň, keramické dlaždice, keramické a betónové rúry a mnohé ďalšie.
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 34 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 34 položiek