K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Respirátory

Informace

Výrobcovia

Respirátory

Respirátory sa rozdeľujú podľa toho či majú aktívne uhlie alebo sú bez aktívneho uhlia, pretože dokážu oveľa viac ochrániť proti nečistotám aj aerosolám než-li bez aktívneho uhlia. Tieto skôr nájdu uplatnenie pri upratovaní a ďalších prašných činnostiach. Respirátory s uvedením FFP1 sú určené pre nízku koncentráciu prachu, FFP2 pre stredné koncentráciu prachu, FFP3 pre vysokú koncentráciu prachu. Rozdeliť je možné aj podľa toho ešte sa skladajú alebo už majú pevný tvar. Ak chcete investovať viac do svojho zdravia, odporúčame dýchacie masky 3M.

Respirátory 8 produkty

Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek
 • Respirátor 3M 9322   NR D FFP2, výdychový ventilček. respirátor 9322   Aura je jeden z novej generácie, ktoré poskytujú užívateľovi maximálny komfort. Jedinečný desing respirátora a pokrokový tvar troch častí umožňuje ľahšie dýchanie a odolnosť tela respirátora proti zrútenie, zároveň zlepšuje komfort priľnutie na tvár a komunikáciu. Jednou z...

  3,63 €
  Skladom
 • Skladací respirátor 3M AURA 1861 FPP1 má vlastný 3panelový dizajn umožňuje väčší pohyb tváre a pohodlie pre užívateľa, ako aj jednoduché uloženie, keď sa nepoužíva. Technológia filtra s nízkym dýchacím odporom je zárukou efektívna filtrácia s nízkym dýchacím odporom pre trvalo vysokú úroveň funkčnosti

  2,50 €
  Skladom
 • Respirátor AURA 9332 oceníte pri práci v prašnom prostredí. Je vybavený výdychovým ventilom Cool Flow, ktorý efektívne obmedzuje vznikajúce teplo a vlhkosť pri dýchaní a poskytuje tak chladnejšie podnebie a pohodlnejšie nosenie. Vďaka kvalitným použitým materiálom sa cez respirátor dýcha pohodlne bez výrazného odporu a embosovaný nosovej panel redukuje...

  6,92 €
  Skladom
 • Geniálny konštrukcia 3M respirátory AURA 1862 FPP2 sa 3 panely: Sedí všetkým tvarom a veľkostiam tvárí, prispôsobí sa lepšie pohybom tváre pri reči, a preto je oveľa pohodlnejšie pri nosení, je dobre skladná, keď sa nepoužíva, poskytuje komfort a štýl bez kompromisov výkonu.

  3,51 €
  Skladom
 • Respirátor Refil 711 je určený na jednorazové použitie. Jeho doba použitia je závislá od koncentrácie škodlivín v pracovnom ovzduší a aktivite používateľa. Dizajn tohto riešenia umožňuje jednoduché nastavenie a utesnenie respirátora na tvári. Po použití možno respirátor pohodlne uschovať napr. Do vrecka bez porušenie nastavenia nosovej výstuhy.

  2,56 €
  Skladom
 • Respirátor MOLDEX s ochranou účinnosťou FFP2 tvarovaný s ventilom. Vhodné pre ochranu proti koronavírusy a Dáši chrípkovým ochorením.

  5,03 €
  Skladom
 • Respirátor KN 95 s ochrannou triedou FFP2 vhodné napríklad proti chrípkovým ochorením alebo COVID 19. Výhodné balenie 10ks.

  6,71 €
  Skladom
 • Tvarovaná ochranná polomaska 3M triedy FPP3 s výdychovým ventilom Cool FlowTM, nosovej svorka a vypchaté vnútorné lemovanie. Poskytuje ochranu pri zváraní nehrdzavejúcej ocele, pri brúsení, rezanie, vŕtanie, frézovanie tvrdého dreva, pri manipulácii s azbestom a olovom, alebo ak sme v kontakte s vírusmi či baktériami. Respirátor 3M 8833 s výdychovým...

  5,26 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 8 z 8 položiek