K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Miešadlá

Informace

Výrobcovia

Miešadlá
V tejto kategórii nájdete miešadla do vŕtačky pre murárskou a akúkoľvek ďalšiu činnosť.

Miešadlá 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • Elektrické miešadlo pre miešanie farieb a stavebných zmesí (malta, lepidlo, omietky a pod.). Pohodlná rukoväť pre pevné držanie oboma rukami so zabudovaným vypínačom a plynulou reguláciou otáčok, ktorá eliminuje "trhania". Veľké vypínače pre jednoduché ovládanie aj v rukaviciach. Regulácia otáčok podľa miešaného materiálu. 2 rýchlosti. Vypínač umiestnený...

  88,51 €
  Skladem
 • Špirálová metla s dvoma ramenami - pre dôkladné rozmiešanie lepidiel na obklady, škárovacích hmôt, hotových hmôt, mazaniny, stierkovacích hmôt a vyrovnávacích hmôt.

  2,60 €
  Skladom
 • Miešadlo s kruhom vhodné pre miešanie riedko farieb a tekutín. V prevedení povrchu ZINOK. Aj Inovovaná technológia minimalizuje vibrácie pri roztočení. Kvalitné pozinkovanie. Rýdzo česká výroba. Dôkladné zvary namiesto obvyklého bodovania. Ploché časti a kruh z pevného materiálu, výrazne predlžuje životnosť výrobku.

  9,75 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek