K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Kategórie

Informace

Výrobcovia

Zoznam produktov podľa výrobcu: CARLINE

Zobraziť 1 - 22 z 22 položiek
 • Univerzálne mazivo slúžiace na mazanie všetkých pohyblivých častí strojných mechanizmov, pántov dverí, otočných súčastí a podobne. Rozpúšťa stará mazivá a uvoľňuje zaschnuté trecie plochy.

  3,14 €
  Skladom
 • Carline oživovač plastov a pneu je mliečne biela kvapalina so špeciálnymi konzervačnými a antistatickými prísadami.

  1,79 €
  Skladom
 • Vysoko účinný penový prípravok, ktorý dôkladne vyčistí autopoťahy, čalúnenie, koberce, plastové a chrómové plochy, apod. Čistí do hĺbky vlákien a navracia pôvodné farby. Odstraňuje silné znečistenie (tuk, olej, asfaltové škvrny, apod.). Oživuje matné a zvetrané plochy. Je vhodný pre interiér a exteriér. Ošetrený povrch zanechá čistý a odmastený. Vhodný aj...

  2,60 €
  Skladom
 • Carline Konzervačné olej 101 je multifunkčný mazací a konzervačný olej, ktorý uvoľňuje zhrdzavené a spečené spoje, je vhodný na mazanie a konzerváciu elektrických spojov, kontaktov, zbraní, strojov, prístrojov, motorov, náhradných dielov, kontaktov akumulátorov, pántov, závitov a pod. Vytvára na konzervovaných predmetoch olejový film, ktorý maže a súčasne...

  2,80 €
  Skladom
 • Vysoko účinný prípravok na odstraňovanie hmyzu z čelných skiel, nárazníkov, reflektorov a ostatných častí karosérie automobilov a motocyklov. Nie je agresívny voči laku a príslušenstva, vhodný aj pre použitie pred vjazdom do umývacej linky.

  1,45 €
  Skladom
 • Je určený na čistenie čalúnených častí interiéru, kobercov a sedadiel: obsahuje aktívne látky pre dokonalé vyčistenie špiny. Prípravok má príjemnú vôňu a obsahuje čistiace látky. Pôsobí samočinne, oživí farby a nezanecháva stopy. Vhodný aj pre domáce použitie.

  1,99 €
  Skladom
 • Účinný penový čistiaci prípravok, ktorý ľahko a bez námahy odstráni húževnaté nečistoty zo zliatinových diskov kolies, ich krytov a pneumatík. Ošetreným plochám navracia pôvodný vzhľad. Odstraňuje všetky druhy nečistôt (brzdný prach, olej, a pod.)

  2,63 €
  Skladom
 • Tento prípravok je zárukou dokonalého hygienického čistenia, dokonale rozpúšťa akýkoľvek druh nečistoty. Nečistoty sa rozpustí a môžu byť následne jednoducho zotreté. Takto ošetrený povrch zanechá čistý a odmastený. Vhodný aj pre domáce použitie.

  1,18 €
  Skladom
 • 3,58 €
  Produkt je dostupný s inými možnosťami
 • Carline Silikol je silikónový olej, ktorý je možné použiť ako vysoko kvalitný klzný prostriedok určený pre automobily, motocykle, bicykle, lode, strojné priemysel ale aj v domácnosti. Ideálny pre klzné, valivé a točivé zariadenia. Bez obsahu tukov, olejov, riedidiel a živíc. Vytvára čistý film s vysokou tepelnou odolnosťou. Vhodný ako separačný...

  2,80 €
  Skladom
 • Prípravok dokonale odstráni zoxidované a sulfidový vrstvy z elektrických kontaktov. Čistí a chráni kontakty pred koróziou. Odstraňuje tiež vysoké prechodové odpory. Je vhodný aj pre strieborné a postriebrené kontakty a tiež pre dotykové materiály z farebných kovov. Použitie tiež na vysoko aj nízkofrekvenčné prístroje, pre televízne, rádiové, meracie...

  3,74 €
  Skladom
 • Extra silný čistič motorov je určený na odstraňovanie mastnoty z motora a motorových dielcov v rozprašovači. Nie je určený na ľahké a farebné kovy - hrozí zmatnenie povrchu! Odporúčame vopred vyskúšať na menšom kúsku povrchu.

  1,86 €
  Skladom
 • Na rýchle rozmrazenie zamrznutých skiel, svetlometov a spätných zrkadiel automobilov .. Okamžite odstraňuje námrazu a ľad. Má výborné čistiace účinky a zabraňuje opätovnému zamŕzaniu. Nenarušuje lak a gumové časti karosérie. Nenapadá kov, plasty, polykarbonáty.

  2,29 €
  Skladom
 • Prípravok určený na ošetrenie, oživenie a obnovenie starých a starších (3 roky) autolakov. Obsahuje abrazíva, ktorá ľahko odstráni všetky nečistoty, hrdza a rôzne prefarbenie. Obsahuje prírodný vosk CARNAUBA, ktorý ošetreným plochám dodá vysoký lesk a dlhodobú ochranu až 12 mesiacov. Navracia pôvodnú farbu.

  1,96 €
  Skladom
 • Prípravok určený na premazanie gumového tesnenia dverí a batožinového priestoru automobilu. Má výborné mazacie účinky a zabraňuje primrznutiu tesnenia. Vhodný zvlášť v zimnom období. Tuba s hubkou umožňuje pohodlné a praktické dávkovanie.

  1,65 €
  Skladom
 • Antifreeze typu D. Vysoko kvalitný koncentrovaná chladiaca kvapalina pre chladenie moderných spaľovacích motorov. Po zmiešaní s vodou je pripravená na použitie ako nezamŕzajúcej chladiace a teplonosnej medium s Mrázová dostupnosťou až -70 ° C. Je určená predovšetkým pre chladenie moderných celohliníkových vysoko výkonných spaľovacích motorov s...

  3,20 €
  Skladom
 • Prípravok pre rozmrazenie a premazanie všetkých druhov zámkov. Pre okamžité uvoľnenie námrazy zo zamrznutých zámkov a dverí automobilov pri zimnom prevádzky. Zabraňuje ďalšiemu zamŕzaniu, dlhodobý účinok. Rozmrazovač nepoškodzuje gumové tesnenia, plasty, gumy, lak ani ostatné hmoty na automobiloch. Spoľahlivý spoločník pre zimné obdobie, ktorý môžete mať...

  0,67 €
  Skladom
 • Prípravok určený na ošetrenie, oživenie a obnovenie nových lakov a metalízy. Obsahuje prírodný vosk CARNAUBA, ktorý ošetreným plochám dodá vysoký lesk a dlhodobú ochranu až 12 mesiacov.

  1,96 €
  Skladom
 • Kvapalina Carlin Antifreeze G11 je celoročná chladiaca kvapalina typu C (G48). Je určená pre chladiace okruhy automobilov všetkých druhov a možno ju využiť aj ako teplonosné médium pre vybrané vykurovacie systémy. Zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Kvapalina je miešateľná s ostatnými chladiacimi kvapalinami typu C.

  2,93 €
  Skladom
 • Vysoko účinný umývací prípravok odstraňujúci húževnaté nečistoty zo všetkých vonkajších častí osobných a nákladných automobilov. Obsahuje prírodný vosk CARNAUBA, ktorý zaistí ošetreným plochám vysoký lesk, ochranu a navracia pôvodné farby. Ideálny prípravok pre celý rok. Koncentrát.

  2,13 €
  Skladom
 • Vysoko kvalitný špeciálny čistič s intenzívnym čistiacim účinkom pre kotúčové brzdy a časti bŕzd (brzdové obloženie, kotúče, doštičky a obloženie spojky). Ideálne čistidlo pre zaolejované a mastné časti strojov s využitím v celom strojnom a automobilovom priemysle, pri montážach a opravách. Odstraňuje bezo zvyšku mastnotu, prach a rôzne nečistoty,...

  2,50 €
  Vypredané
 • Kvapalina Carlin Antifreeze G11 je celoročná chladiaca kvapalina typu C (G48). Je určená pre chladiace okruhy automobilov všetkých druhov a možno ju využiť aj ako teplonosné médium pre vybrané vykurovacie systémy. Zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa. Kvapalina je miešateľná s ostatnými chladiacimi kvapalinami typu C.

  6,71 €
  Vypredané
Zobraziť 1 - 22 z 22 položiek