K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Starostlivosť o pleť a telo

Informace

Výrobcovia

Starostlivosť o pleť a telo
V tejto kategórii nájdete všetky prípravky na starostlivosť o telo ako sú napríklad krémy na ruky a ďalšie pomocné prípravky.

Starostlivosť o pleť a telo 6 produkty

Podkategórie

 • Krémy na ruky, mydlá
  V tejto kategórii nájdete vyživujúce krémy na ruky s dezinfekciou či s inou prísadou. Do tejto kategórie spadajú aj mydla na ruky a ďalšie časti tela.
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
 • Čistiaci krém jemne odstraňuje mastnotu, hrubé nečistoty, usadenú špinu a pripáleniny bez poškodenia povrchu. rendové duo-parfumácie - mix zeleného čaju a sviežej mäty.

  1,82 €
  Skladom
 • Ochranný krém na ruce krém s měsíčkovým extraktem obsahuje vyvážený komplex účinných látek z měsíčku lékařského, glycerinu a vitamínu E a extrakt z měsíčku lékařského. Má zklidňující účinky a působí preventivně proti podráždění.

  0,81 €
  Skladom
 • Cif krém sa hodí nielen na čistenie kúpeľne a kuchyne, ale aj na ďalšie povrchy, ktoré by vás určite ani nenapadli! Pomocou Cif krému môžete obnoviť vzhľad staršieho plastového záhradného nábytku, detskej trojkolky. Alebo tiež vyčistiť zašlú bielu koženú športovú obuv. Použitie je veľmi jednoduché. Stačí naniesť na znečistený povrch pomocou navlhčenej...

  1,42 €
  Skladom
 • Mazľavé draselné mydlo je určené na upratovanie podláh hygienických zariadení, stien pred maľovaním (vhodné aj na nikotín), odstránenie hrubších nečistôt z umývateľných povrchov. Ďalej je využívané v priemysle na mazanie dopravníkov, ako mazivo pri spájaní potrubia miesto špeciálnych klzných prostriedkov, ako prísada do betónu. Nie je vhodné pre umývanie...

  7,45 €
  Skladom
 • Tradičné pilinová umývacia pasta na ruky s vysokým umývacím účinkom. Zložky na báze prírodných materiálov pomáhajú čistiť pokožku hlboko do pórov. Obsahuje látky, ktoré priaznivo pôsobia na pokožku, zanechávajú ju hebkú a sviežu. Fantazijné parfumácie.

  22,26 €
  Skladom
 • Čistiaci krém jemne odstraňuje mastnotu, hrubé nečistoty, usadenú špinu a pripáleniny bez poškodenia povrchu. Obsahuje zložku chlórhexidínu digluconate, ktorý potláča výskyt baktérií a plesní. Nepoškriabe tradičné ani moderné povrchy. Zanecháva hygienickú čistotu, parfumácie morského vánku.

  1,15 €
  Vypredané
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek