K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Náplne a kvapaliny

Informace

Výrobcovia

Náplne a kvapaliny
V tejto kategórii nájdete našu ponuku všetkých technických kvapalín a náplní do osobných, nákladných i inch typov vozidiel. V tejto ponuke získate napríklad náplne do ostrekovačov, náplne do chladičov, antifreeze, aditíva, destilovanej vody, brzdovej kvapaliny a ďalšie.

Náplne a kvapaliny 12 produkty

Podkategórie

 • Náplne do ostrekovačov
  Tu nájdete letné a zimné zmesi do ostrekovačov automobilov všetkých typov. Naša ponuka letných náplní do ostrekovačov má voňavý efekt v kabíne vozidla.
 • Chladiaca kvapalina
  V tejto kategórii nájdete niekoľko typov chladiacich kvapalín pre všetky druhy vozidiel (osobné, nákladné a ďalšie ..). Pri každej položke je vždy uvedené riedenie a aj vhodnosť na konkrétny typ vozidla
 • Aditíva

  Aditíva slúži ako podporná zložka napríklad do nafty či benzínu. Pri každej položke nájdete bližšie informácie či spôsob riedenia. Tieto aditíva sa prevažne používajú v zimných obdobiach, kde môže dôjsť napríklad k zamrznutiu paliva vo vozidle.

 • Destilovanej vody

  Destilovaná voda alebo ak demineralizovaná sa používa na technické účely v domácnosti, priemysle či vo vozidle. V ponuke máme niekoľko veľkostí balení od preverených výrobcov.

 • Mazivá

  V tejto kategórii nájdete mazivá viacero druhov vhodná do domácnosti, priemysle či automobilového priemyslu. Ich využitie je široké a vždy je uvedené u konkrétnej položky.

 • Brzdové kvapaliny

  V tejto kategórii nájdete brzdovej kvapaliny niekoľkých typov a veľkosti balenia. Pri každej položke potom nájdete konkrétne informácie ohľadom použitie v praxi.

Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek
Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek