K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Autokozmetika

Informace

Výrobcovia

Autokozmetika

V tejto kategórii nájdete autokozmetiku všetkých druhov od rozmrazovačov, technických sprejov, Autošampón, leštiacich potreba až po tekuté stierače a mnohé ďalšie. Všetko je poctivo roztriedený do jednotlivých kategórii pre ľahšiu orientáciu. V našej ponuke sú len preverené značky.

Autokozmetika 48 produkty

Podkategórie

 • Technické spreje

  Do tejto kategórie spadajú spreje s obsahom technický kvapalín ako je silikónový olej, uvoľňovač skrutiek, mazivo v spreji, biela vazelína a ďalšie. Využitie nájdu predovšetkým v priemyselnom odvetví alebo aj v dielni každého správneho domáceho majstra.

 • Rozmrazovače

  V tejto kategórii nájdete rozmrazovače skiel a zámkov. Sú to veľmi spoľahlivý pomocníci predovšetkým v zimnom období, kedy nám naše autá radi zamŕzajú. Postačí nastriekať na miesto a chvíľu počkať.

 • Osviežovače vzduchu

  V tejto kategórii nájdete osviežovače vzduchu viac variantov podľa aktuálnej ponuky.

 • Čističe motora, bŕzd, interiéru, skiel
  V tejto kategórii nájdete rôzne druhu čističov na motor, čističov brz, interiéru, skiel a ďalších typov čističov v spreji, rozprašovačmi či na štetec.
 • Šampóny
  V tejto kategórii nájdete AUTOŠAMPÓNY všetkých druhov podľa našej aktuálnej ponuky.
 • Leštiaci potreby

  Leštiace kotúče sú určené pre vyleštenie škrabancov, nečistôt a navrátenie lesku laku vášho auta. Dostupné sú s plastovými unášačmi aj ako samostatne predajné so suchým zipsom. Na výber máte vždy z niekoľkých hrubosťou kotúča. Na samotný kotúč je potom nutné použiť brúsnu pastu.

 • Cockpit obrúsky a spreje
  V tejto kategórii nájdete cockpit čističa a obrúsky na čistenie cockpit dosiek, skla a ďalších podkladov. Väčšina tohto sortimentu má vždy svoju vôňu v niekoľkých variantoch.
 • Tekuté stierače a ostatné potreby
  Táto kategória obsahuje tekuté stierače a ostatné potreby pre dokonalú údržbu vozidla.
na stranu
Zobraziť 1 - 27 z 48 položiek
Zobraziť 1 - 27 z 48 položiek