K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Laky na podlahu

Informace

Výrobcovia

Laky na podlahu
V tejto kategórii nájdete laky na podlahu.

Laky na podlahu 3 produkty

Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek
 • Polyuretánový vodouriediteľný jenosložkový lak je určený pre všetky drevené povrchy v interiéri napríklad dvere, schody, nábytok a drevené obloženie. Vďaka vysokej oteruvzdornosti ho možno použiť na nátery drevených podláh (parkiet a pod.).

  10,49 €
  Skladom
 • Dvojzložkový polyuretánový lak určený k transparentným náterom korku, dreva, drevovláknitých dosiek, preglejok v interiéri aj exteriéri. Je odolný proti poveternosti a je UV stabilný, nežltne, odoláva bytovým chemikáliám (čistiace prostriedky, červené víno pod.). Lak má atest na protišmykovosť za sucha i mokra je vhodný pre aplikáciu na drevené a...

  21,35 €
  Skladom
 • Dvojzložkový epoxidový vysoko odolný transparentný lesklý lak a penetrácia. K lesklým transparentným nátěrůmdřeva, drevovláknitých dosiek, preglejok, parkiet, paluboviek, korku apod. Vhodný pre náter telocviční a hál. Náter má vynikajúcu chemickú a mechanickú odolnosť, výbornú priľnavosť a oteruvzdornosť.

  14,24 €
  Skladom
Zobraziť 1 - 3 z 3 položiek