K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Kategórie

Informace

Výrobcovia

APLIKAČNÝ NÁVOD GUMOVÉHO CHODNÍKU

1

Bazén pred aplikáciou Chodníka v prášku. Pred tým ale odporúčame u nesúdržných betónov naniesť Primer PUR-PAN Z 02, aby Chodník v prášku dokonale priľnul k podkladu ...

2

Všetko čo k tomu potrebujete - primer, granulát, spojivo, vedierko, lyžica, hladidlo, na premiešanie sa hodí miešadlo alebo vŕtačka s miešacou vrtuľou, na väčšie plochy dosku a chuť k práci :-)

3

Nasypte granulát do vedra a pridajte potrebné množstvo Spojivá PUR-PAN LET 20 alebo prípadne UV stabilné spojivo PUR-PAN UV 25, ktoré odoláva slniečku.

4

Vďaka vŕtačke alebo miešadlu je miešanie jednoduché a rýchle. Je ale bezpodmienečne nutné dokonalé premiešanie, aby bol každý kúsok obalený spojivom, inak bude po zaschnutí dochádzať k uvoľňovaniu granulátu.

5

Najprv nanesieme murárskou lyžicou a uhladíme. Odporúča sa naniesť hrúbku hmoty min. 7mm. Hlavne je potrebné začať na správnej strane, aby ste mali kam ustupovať :-)

6

Potom prilepí hladidlom. Rozdupávania potrebné na vytvorenie konzistentného a trvalého povrchu.

7

Na väčšie plochy odporúčame použiť doska na roztiahnutie materiálu

8

V ploche si môžete vytvoriť aj rôzne ornamenty. Ideálne pre takúto šablónu ich použiť polystyrén o tl.1cm a alebo hrubý kartón.

9

Pri aplikácii zaťažíte šablónu např.cihlou a po zaschnutí hlavnej plochy odstránite šablónu a vyplníte vznilký priestor iným odtieňom.

10

Fantázii sa medze nekladú a po aplikácii vznikne príjemne mäkký podklad nielen k bazénu, ale aj na posedenie, chodníka alebo aj do vnútorných priestorov.

11

13

Tu nájdete ukázaný materiál - KLIKNĚTE ZDE

Video na pozeranie (prvé 4 minúty) - ZDE KLIKNĚTE