K správnemu chodu nášho eshopu využívame ukladanie cookies vo Vašom prehliadači. Pre udelenie súhlasu a uzatvorenie tohto okna prosím potvrďte túto správu.

Kategórie

Informace

Výrobcovia

Náš príbeh predaja farieb sa začína písať o 10 rokov skôr, než sme založili našu značku U PEPÁNKA. Za tú dobu sme prešli veľa zmenami a získali veľmi cenné informácie z odboru náterových hmôt a úpravou fasád. Značka Farby Laky U PEPÁNKA ​​vznikla v roku 2011, kedy sme otvorili náš druhý kamenný obchod, teraz pod touto značkou.

Dnes už máme veľa spokojných zákazníkov z radov profesionálov - stolárov, lakovníkov a maliara. Vďaka predošlým skúsenostiam ponúkame len kvalitné a cenovo výhodný materiál pre úpravu dreva, kovu, betónu, fasád i interiéru a ďalších materiálov.

Ďalej prevádzkujeme miešacie centrum, kde Vám na počkanie namiešame autolaky značky IVAT, MAX MEYER, VITON alebo interiérové ​​farby a fasádne farby od českého výrobcu STACHEMA a dalšie značky.

Na základe našich dlhoročných skúseností v odbore s náterovými hmotami Vám ponúkame kvalitné a preverené materiály pre úpravu povrchu. V našej kamennej predajni Farby Laky U PEPÁNKA ​​nájdete aj širokú škálu farieb, ktoré Vám namiešame. Odtieň farby si u nás môžete vybrať hneď z niekoľkých vzorkovníkov a farbu na auto Vám pomôžeme vybrať my! A to všetko na počkanie!

Naša požičovňa s lešením v Moravských Budějoviciach je Vám plne k dispozícii, a ak potrebujete postaviť fasádne lešenie SPRINT alebo pojazdné lešenie BOSS, tak všetko zariadime za Vás (výmera, doprava, montáž a demontáž).

V odkazoch môžete vidieť naše recenzie U PEPÁNKA ​​alebo Heureka.cz

Recenzie od našich zákazníkov - citácie z nášho facebooku Farby-Laky "U Pepánka"

Chcem vyjadriť moju spokojnosť s prístupom tajte firmy.Tovar, ktory som nenašla v celý Slovenskej republiky mi doručili práve z tajte firmy.Odpovedali Hneď obratom na mail a pomohli ai s prevodom.Tovar mi dorazil dnes a naozaj neviem vyjadrit svoju veľkú spokojnosť. Prajem nech sa Vám darí, lebo takýmto prístupom sa človek nestretávať často, hlavne u nás by si mohli zobrať príklad.Ešte raz Veľka Vďaka.

Eva Janošková kôstkové, spokojný zákazník

Dobrý deň, môžem odporučiť, obědnával som na skúšku odtieň farby ktorý nemôžem nikde zohnať a po prirovnanie ku vzoru čo mám doma je úplne vierohodný jedná sa o odtieň "zlaté" na podvozok traktora Zetor 6945, vybavenie a komunikácia perfektné !!!

Lukáš asik Demel, spokojný zákazník

Radi Vám pomôžeme vybrať správny materiál a zodpovieme všetky Vaše otázky. Stačí nám napísať na email: info@upepanka.cz alebo nám zavolajte na 724 105 104. Najrýchlejší cestou pre odpoveď môžete využiť náš Live Chat v pravom spodnom rohu. Sme tu pre Vás každý deň od 8-17 hodín.

Foto predajne na stránke "Kontakt"

Ďakujeme všetkým zákazníkom, ktorí do nás vložili svojou dôveru a nakúpili u nás. Vážime si Vás!