CAREX Sada na renováciu svetiel STREDNÁ

Kód: 179980
Neohodnotené
€18,74 €15,62 bez DPH
Skladom (3 ks)
Súprava je určená na renováciu, leštenie a ochranu tvrdených plastov a plexiskla s plochou do cca 0,3 m2 (min. 2 svetlomety).

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Súprava je určená na renováciu, leštenie a ochranu tvrdených plastov a plexiskla s plochou do cca 0,3 m2 (min. 2 svetlomety).
- Správnou aplikáciou dosiahnete:
- maximálna možná svietivosť plastových svetlometov (bez rozptylu a tlmenia svetla ich narušeným povrchom), optický stav renovovaného povrchu identický s novým.
Jedno balenie stačí na renováciu, leštenie a ochranu povrchu predných a zadných svetiel osobného vozidla.
priložený vosk Karnaub ochráni povrch po renovácii pred poveternostnými vplyvmi a zvýši jeho UV stabilitu.
na odstraňovanie vrypov, jamiek po kameňoch, odrenín a iných povrchových defektov na dieloch z tvrdených nielen čírych plastov určených na motorizmus atď.
na použitie potrebujete iba bežnú alebo akumulátorovú vŕtačku a vodu s trochou prostriedku na umývanie riadu alebo tekutého mydla.
výrobok nie je určený na renováciu sklenených svetlometov!

OBSAH BALENIA:
UNASHET 75 mm (suchý zips) - používa sa na brúsenie a leštenie pomocou kotúčov so suchým zipsom s bežnými a akumulátorovými vŕtačkami.
Brúsny roh 77 mm (suchý zips) - 2x zrnitosť 240 (na veľmi poškodené povrchy), 2x600, 2x1200, 2x2000, 2x3000.
MOLITAN POLISHING CORNER 85 mm (suchý zips)
Leštiaca pasta CAREX 50g
Pravý prírodný brazílsky karnaubský vosk - 5 ml (cca 20 aplikácií)
JEMNÝ LEŠTIACI APLIKÁTOR 2 KUSY

VLASTNOSTI SÚPRAV CAREX NA RENOVÁCIU POVRCHU PLASTOVÝCH SVETLOMETOV:
Pomocou súpravy CAREX môžete dosiahnuť profesionálnu renováciu povrchu svetlometov s profesionálnym výsledkom, pretože všetky komponenty, ktoré sú súčasťou súpravy, používajú na renováciu svetlometov profesionálne firmy, ktoré tieto komponenty pravidelne od nás nakupujú a používajú ich v súlade s postupom uvedeným na zadnej strane našich súprav na renováciu povrchu svetlometov. Pasta CAREX je na báze vody, nie je klasifikovaná ako nebezpečná látka. Máte tak istotu, že sa povrch chemicky neznehodnocuje, renovovaný povrch bude mať preto dlhú životnosť, na rozdiel od leštenia pastou, ktoré je založené na chemickom leštení. V balení sady CAREX sú aj brúsne kotúče P240, ktoré zaručujú suché brúsenie aj veľmi poškodených povrchov a spoľahlivé odstránenie znehodnoteného laku.
NÁVOD NA POUŽITIE:


Svetlomet stačí umyť, nemusí sa demontovať ani lepiť, držiak svetlometu sa pripevní k vŕtačke, pomocou suchého zipsu sa k nemu pripevní leštiaca pena navlhčená niekoľkými kvapkami vody, prstom sa nanesie trochu leštiacej pasty a povrch svetlometu sa za občasného navlhčenia peny alebo pridania pasty vyleští do požadovaného stavu. Po umytí a vysušení sa na povrch nanesie tenká ochranná vrstva karnaubského vosku pomocou aplikátora, ktorá sa po 20 minútach rozotrie druhým aplikátorom. Vďaka strojovej aplikácii súpravy je výsledok neporovnateľný s ručným leštením.

Dodatočné parametre

Kategória: Leštiace potreby
Hmotnosť: 0.35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: