Maliarska stierka EXTRA hrubá

Kód: 109918 1011172 109917 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: STACHEMA CZ
€10,39 €34,88 €4,33 od €4,33 €8,66 bez DPH €29,07 bez DPH €3,61 bez DPH od €3,61 bez DPH
Skladom (5 ks) Skladom u dodávateľa Skladom (3 ks) Zvoľte variant
Variant
Maliarska stierka EXTRA je interiérová stierka so stredne hrubou zrnitosťou určená na povrchovú úpravu a vyrovnávanie stien a stropov v interiéroch, na úpravu sadrokartónových konštrukcií, ako náhrada tenkovrstvových omietok, na vytváranie nových hladkých omietok, na celoplošné alebo lokálne opravy omietok, omietok, betónu, pórobetónu a iných savých stavebných materiálov.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Maliarska stierka EXTRA je interiérová stierka so stredne hrubou zrnitosťou určená na povrchovú úpravu a vyrovnávanie stien a stropov v interiéroch, na úpravu sadrokartónových konštrukcií, ako náhrada tenkovrstvových omietok, na vytváranie nových hladkých omietok, na celoplošné alebo lokálne opravy omietok, omietok, betónu, pórobetónu a iných savých stavebných materiálov. Obsahuje špeciálne vlákna na rýchlejšie schnutie materiálu a spevnenie. Je vhodný ako prvý náter na nerovný podklad a lokálne opravy. Vďaka rýchlemu vytvrdnutiu slúži ako vynikajúci podklad na konečnú úpravu povrchu farbami EXIN alebo ECOLOR, tapetovanie alebo iné maliarske techniky.
Príprava substrátu
Podklad musí byť pred samotnou aplikáciou EXTRA Stierky na farby zbavený starých, nesúdržných vrstiev alebo náterov. Nanášajte len na pevný, suchý a bezprašný podklad. Na dosiahnutie lepšej priľnavosti a súdržnosti podkladu naneste základný náter PENECO.

Aplikácia
EXTRA Maliarska stierka sa nanáša nerezovým hladidlom (alebo striekacím zariadením prispôsobeným konzistencii výrobku) v niekoľkých tenších vrstvách po zaschnutí predchádzajúcich vrstiev. Hrúbka každej vrstvy by nemala presiahnuť 4 mm. Drobné nerovnosti možno pred úplným zaschnutím vyhladiť vlhkou špongiou, po vytvrdnutí sa odporúča povrch prebrúsiť jemným brúsnym papierom (na ručné brúsenie č. 100-120, na strojové brúsenie č. 80-100). Stierka je pripravená na použitie, prípadne upravte konzistenciu pomocou vody.
Spôsob aplikácie
Stierka z nehrdzavejúcej ocele, striekanie.

Spotreba 1-2,5 kg/m2 v závislosti od kvality a nerovnosti podkladu
Odtieň biely

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: