CAREX Sada na renováciu svetiel VEĽKÁ

Kód: 171700
Neohodnotené
€31,03 €25,86 bez DPH
Skladom (4 ks)
Súprava CAREX na leštenie a ochranu povrchu predných a zadných svetlometov jedného vozidla je zostavená na základe dobrých skúseností s našou renovačnou súpravou, s rozdielom menšieho množstva leštiacej pasty a brúsneho papiera na ručnú aplikáciu.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis


Súprava CAREX na leštenie a ochranu povrchu predných a zadných svetiel jedného vozidla je zostavená na základe dobrých skúseností s našou renovačnou súpravou.

- Balenie je určené na oživenie a ochranu povrchu predných a zadných svetiel osobného vozidla.

priložený vosk Karnaub ochráni povrch po renovácii pred poveternostnými vplyvmi a zvýši jeho UV stabilitu. Na premaľovanie svetiel pred sezónou a po nej a na odstránenie oxidácie povrchu

na to, aby svetlomet po renovácii vyzeral perfektne, potrebujete len bežnú alebo akumulátorovú vŕtačku.UPOZORNENIE: táto súprava NIE JE určená na hlboko poškodené povrchy!OBSAH BALENIA SÚPRAVY:

- UNASHET 75 mm (suchý zips) - používa sa na brúsenie a leštenie pomocou kotúčov so suchým zipsom s bežnými a akumulátorovými vŕtačkami.

- Brúsny roh 77 mm (suchý zips) - 4x zrnitosť 240 (na veľmi poškodený povrch), 4x600, 4x1200, 4x2000, 4x3000.

- 2x MOLITAN POLISHING CORNER 85 mm (suchý zips)

- Leštiaca pasta CAREX 150g

- Pravý prírodný brazílsky karnaubský vosk - 15 ml (cca 60 aplikácií)

- JEMNÝ LEŠTIACI APLIKÁTOR 6 KUSOVTÁTO SADA JE URČENÁ PRE ZÁKAZNÍKOV, ktorí sa obávajú kompletnej renovácie alebo ich svetlomety sú len povrchovo zašednuté, zažltnuté, matné, nie sú poškodené do hĺbky, nie sú prasknuté ani výrazne poškriabané, preto nie je potrebné mechanicky narúšať ich povrch brúsením defektov a na oživenie a obnovenie čírosti stačí ich vyleštiť. Môžu ho použiť aj tí zákazníci, ktorí si pred časom zrenovovali svetlomety pomocou renovačnej súpravy a potrebujú len z času na čas oživiť a ochrániť ich povrch.

CAREX vs. KONKURENCIA: Túto súpravu možno považovať za priamu konkurenciu výrobku, ktorý je už na našom trhu. V porovnaní s konkurenčnou súpravou, ktorá je určená na ručné použitie, je táto leštiaca súprava CAREX na použitie s vŕtačkou menej fyzicky a časovo náročná, takže leštenie zvládne každý. Leštiaca súprava T lato je čiastočne určená na použitie s vŕtačkou. Povrch svetlometu sa navlhčí vodou a krúživými pohybmi sa ručne obrúsi, najprv zrnitosťou P1500 a potom zrnitosťou P2000.

NÁVOD NA POUŽITIE:


Svetlomet stačí umyť, nemusí sa demontovať ani lepiť, držiak svetlometu sa pripevní k vŕtačke, pomocou suchého zipsu sa k nemu pripevní leštiaca pena navlhčená niekoľkými kvapkami vody, prstom sa nanesie trochu leštiacej pasty a povrch svetlometu sa za občasného navlhčenia peny alebo pridania pasty vyleští do požadovaného stavu. Po umytí a vysušení sa na povrch nanesie tenká ochranná vrstva karnaubského vosku pomocou aplikátora, ktorá sa po 20 minútach rozotrie druhým aplikátorom. Vďaka strojovej aplikácii súpravy je výsledok neporovnateľný s ručným leštením.


Dodatočné parametre

Kategória: Súprava na leštenie svetlometov auta
Hmotnosť: 0.45 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: