Súprava na opravu autolaku S Quixx

Kód: 173226
Neohodnotené
€12,91 €10,76 bez DPH
Skladom u dodávateľa
Pomocou opravárenského systému Quixx môžete sami rýchlo a trvalo odstrániť škrabance a stopy po laku zo všetkých lakovaných povrchov vášho vozidla. V mnohých prípadoch vám Quixx môže ušetriť peniaze za prelakovanie v lakovni. Je to jediný odstraňovač škrabancov, ktorým možno preukázateľne odstrániť aj mierne viditeľné škrabance od nechtov.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Pomocou opravárenského systému Quixx môžete sami rýchlo a trvalo odstrániť škrabance a stopy po laku zo všetkých lakovaných povrchov vášho vozidla.
V mnohých prípadoch vám Quixx môže ušetriť peniaze za prelakovanie v lakovni. Je to jediný odstraňovač škrabancov, ktorým možno preukázateľne odstrániť aj mierne viditeľné škrabance od nechtov. Quixx je svetovo uznávaným víťazom medzi odstraňovačmi škrabancov. Špeciálna technológia PD (technológia plastickej deformácie) sa postará o trvalé odstránenie škrabancov. Škrabance sa neobjavia ani po viacnásobnom umytí. Pomocou Quixx môžete tiež vizuálne výrazne vylepšiť rôzne opravy vykonané pomocou ceruzky na opravu laku, čo pomáha zachovať hodnotu vášho vozidla a ušetriť náklady na opravy.
Video ukážka fungovania v praxi:

Upozornenie: Systém na opravu Quixx používajte len podľa priložených pokynov. Vhodný na všetky lesklé farby vozidiel okrem matných.

Dodatočné parametre

Kategória: Tekuté stierače a iné zásoby
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: