HG Neutralizátor pachov 400ml

Kód: 64260
Neohodnotené
€6,89 €5,74 bez DPH
Skladom (1 ks)
Rýchlo a účinne neutralizuje zápach. Neperfumované. Neobsahuje freóny a iné škodlivé plyny. HG neutralizátor zápachu je neškodný rastlinný extrakt na báze vody, ktorý nemaskuje nepríjemné pachy (pachy vznikajúce napríklad pri pečení rýb, varení ružičkového kelu, vyprážaní, údení atď.), ale rýchlo, spoľahlivo a účinne ich neutralizuje a zanecháva hygienicky čistý vzduch.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Rýchlo a účinne neutralizuje zápach. Neperfumované. Neobsahuje freóny a iné škodlivé plyny. HG neutralizátor zápachu je neškodný rastlinný extrakt na báze vody, ktorý nemaskuje nepríjemné pachy (pachy vznikajúce napríklad pri pečení rýb, varení ružičkového kelu, vyprážaní, údení atď.), ale rýchlo, spoľahlivo a účinne ich neutralizuje a zanecháva hygienicky čistý vzduch. HG neutralizátor zápachu je sprej veľmi šetrný k životnému prostrediu. Keďže sa aplikuje aerosólom, rozprašuje sa obzvlášť rovnomerne HG neutralizátor zápachu je neškodný rastlinný extrakt na báze vody, ktorý nezakrýva nepríjemné pachy (pachy vznikajúce napríklad pri pečení rýb, varení ružičkového kelu, vyprážaní, údení atď.), ale rýchlo, spoľahlivo a účinne ich neutralizuje a zanecháva hygienicky čistý vzduch.
Návod na použitie:
Oblasť alebo miestnosť, v ktorej sa má vzduch neutralizovať, dôkladne postriekajte neutralizátorom zápachu HG. Po 15 minútach je vzduch opäť čistý. Ak problémy so zápachom pretrvávajú, postup sa môže zopakovať. Ak nepríjemný zápach nie je neutralizovaný ani po dvoch aplikáciách, pravdepodobne je zdroj zápachu stále aktívny. Tento zdroj možno zničiť aj pomocou odstraňovača zápachu HG.

Dodatočné parametre

Kategória: Vzdušné prostredie (AIR CARE)
Hmotnosť: 0.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: