VITON PE 33 Samozákladujúca 2-K POLYURETÁNOVÁ farba, matná

Kód: 132370 132922 Zvoľte variant
Novinka
Neohodnotené
Značka: VITON
€39,97 €41,22 od €39,97 €33,31 bez DPH €34,35 bez DPH od €33,31 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Odtieň
Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Rýchloschnúci základný a vrchný náter (2v1) dvojzložková univerzálna farba. Vhodný na jednovrstvové vonkajšie nátery oceľových konštrukcií, hál, kontajnerov, dopravníkov, výrobných liniek, strojov a zariadení, skladovacích nádrží, potrubí a dreva. Má vynikajúcu farebnú stálosť, priľnavosť, mechanickú a chemickú odolnosť. Odoláva zvýšenej vlhkosti, ropným látkam, olejom, tukom, alkoholu a čistiacim prostriedkom.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Neviete si rady?
Neviete si rady?
Volajte +420724105104 alebo píšte na eshop@upepanka.cz
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Rýchloschnúci základný a vrchný náter (2v1) dvojzložková univerzálna farba. Vhodný na jednovrstvové vonkajšie nátery oceľových konštrukcií, hál, kontajnerov, dopravníkov, výrobných liniek, strojov a zariadení, skladovacích nádrží, potrubí a dreva. Má vynikajúcu farebnú stálosť, priľnavosť, mechanickú a chemickú odolnosť. Odoláva zvýšenej vlhkosti, ropným látkam, olejom, tukom, alkoholu a bežným čistiacim prostriedkom.

- Nanáša sa vysokotlakovým bezvzduchovým alebo vzduchovým striekaním, štetcom alebo valčekom. V prípade potreby je možné 45 minút po nanesení prvej vrstvy nastriekať druhú vrstvu. Odporúča sa nanášať štetcom/valčekom 16 hodín po predchádzajúcej vrstve.
- Na overenie objednaného odtieňa je k dispozícii aj vzorka RAL. Berte tento vzor iba ako približnú predstavu vzhľadom na rozlíšenie monitora a tlač. Novinka je k dispozícii na výber z časti vzorkovníka ČSN, na požiadanie môžeme poskytnúť aj vzorkovník NCS.

Každá farba, ktorú miešame, je na plechovke označená štítkom, na ktorom sú uvedené všetky tieto dôležité informácie pre vašu jednoduchú aplikáciu :)

- Stupeň lesku: MAT
- Vhodný podklad: oceľ, zinok, drevo
- Čas schnutia: prachotesný: 45 minút, dotykový: 6 hodín
- Obsah sušiny: 52 %

Pomer tvrdenia: 10:1 v hmotnosti s tvrdidlom PH 93
Objednajte si toto množstvo PH 93: (nájdete v príslušenstve)

0,8 kg farby = 80 g tužidla PH 93
3 kg farby = 0,3 kg tužidla PH 93
10 kg farby = 1 kg tužidla PH 93
25 kg farby = 2,5 kg tužidla PH 93


Riedenie: 5-10% (nanášanie valčekom, štetcom), podľa potreby (striekanie vzduchom) - riedidlo PT 03

Teoretická výťažnosť: 8,9 m2/kg pri hrúbke 40 mikrometrov (1 vrstva)

Čas schnutia: 45 minút - proti prachu, 6 hodín - na dotyk, 8 hodín - pri manipulácii - pri hrúbke nástreku 120 mikrometrov

Odporúčame dodržiavať technologický postup z technického listu, ktorý je k dispozícii na stiahnutie.

Pri výbere odtieňa si stiahnite vzorník tohto výrobku a vyberte požadovaný odtieň. Upozorňujeme, že odtieň sa môže na každom monitore mierne líšiť. Keďže tento materiál tónujeme v našej predajni, môžeme namiešať akýkoľvek iný odtieň ako ponúkaný (napr.CSN). Ak v ponuke nenájdete požadovaný odtieň, kontaktujte našu spoločnosť na telefónnom čísle 724 105 104 alebo 564 403 087 alebo na adrese info@upepanka.cz , radi vám poskytneme cenu za váš odtieň.

Predbežná úprava povrchu
Olej, mastnotu, soli a nečistoty odstráňte vhodným spôsobom podľa postupov uvedených v norme EN ISO 12944-4. Používajte riedidlo alebo vysoko výkonný benzín.

Oceľové povrchy: Podľa normy EN ISO 8501-1: abrazívne tryskanie na stupeň čistoty Sa 21. Ak nie je možné otryskávanie, vykonajte ručné alebo strojové čistenie aspoň na stupeň 3 podľa normy EN ISO 8501-1.

Pozinkované povrchy: na zabezpečenie požadovanej drsnosti použite abrazívnu metódu zametania, napr. kremičitý piesok. Ak sa táto metóda nedá použiť, zdrsnite povrch ručne alebo ho aspoň umyte vhodným prípravkom. Žiarovo pozinkované povrchy sa odporúča najprv "oprášiť" veľmi zriedenou farbou. Pri tomto postupe nie je potrebné použiť základný náter a náter sa môže nanášať priamo na tento typ povrchu.

Hliníkové povrchy: na zabezpečenie požadovanej drsnosti použite metódu zametania s nekovovým brúsivom. Ak sa táto metóda nedá použiť, zdrsnite povrch ručne alebo ho aspoň umyte vhodným prípravkom. Pri tomto postupe nie je potrebné použiť základný náter a náter sa môže nanášať priamo na tento typ povrchu. Povrchy, ktoré už boli natreté: ak nie je známy typ starého náteru, najprv skúškou overte vzájomnú kompatibilitu. Olej a mastnotu odstráňte riedidlom alebo čistiacim prostriedkom CL 07, povrch zľahka zdrsnite brúsením. Na malé plochy naneste zriedený náter. Ak sa povrch nepoškriabe do 30 minút, náter je potom úplne vytvrdnutý a priľnavý, náter sa môže použiť na renováciu. Korodované miesta ošetrite odporúčaným základným náterom. Dodržujte kompatibilitu starých a nových náterov, pokiaľ nevykonáte test kompatibility.

- Ide o priemyselnú farbu namiešanú na zákazku a nie je možné ju vrátiť ako štandardný tovar, ďakujeme za pochopenie!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: