Talianska kvalita EP Vernici na karosérii

TotemEp_09-Cut

EP VERNICI pôsobí už viac ako 50 rokov vo výrobe priemyselných farieb. Integrovaná a moderná štruktúra zahŕňa kancelárie, laboratóriá, výrobný závod. Ich sortiment bol koncipovaný s ohľadom na životné prostredie, zdravie a bezpečnosť. Pokračujúci výskum a vývoj nových produktov je orientovaný na potreby zákazníka. Špecializovaný tím pre výskum a vývoj, výrobu, nákup, logistiku, technický predaj pracuje v synergii, aby dosiahol tieto ciele. Úspešná synergia vytvára neustály rast kvality produktov a zákazníckych služieb. Výrobky EP Vernici sú určené pre priemyselné odvetvie a pre opravy automobilov.

Poďme si spolu teraz predstaviť sortiment EP VERNICI vhodný pre autolakýrnický priemysel:

Akrylátový 2K UHS číry lak (ACRYCLEAR ZA 18)

lak2k

EP VERNICI 2K UHS Číry lak je novou generáciou lakov, ktorá sa vyznačuje vysokou hustotou a nepatrným množstvom rozpúšťadiel a nízkym obsahom VOC látok. Je vhodný na všetky lakovacie systémy, ako na vodnej báze, tak aj na rozpúšťadlovej báze. Používa sa ako na bodové, tak aj na celoplošné lakovanie osobných a úžitkových vozidiel. Má vynikajúcu odolnosť proti všetkým klimatickým vplyvom, výbornú chemickú a mechanickú odolnosť. Je ľahko leštiteľný. Spotreba: 10 - 12 m2/l. Dostupné v 5L balení, po dohovore aj rozlievame podľa vašej potreby.

Tento materiál u nás zakúpite pod názvom Akrylový 2K UHS lak EP VERNICI 5L

Vhodné kombinovať s tužidlami EP VERNICI - Štandardné alebo Rýchle tužidlo

 

Plnič viacplnivý akrylátový UHS 2K 5:1 "SURFACER"

DSC_0967-removebg-preview

Akrylátový viac plnivý základ - plnič EP VERNICI 5+1 UHS sa skladá z dvoch komponentov: Suspenzia (farbivo a plnivo na základe akrylových živíc) a tužidla. Ľahko sa nanáša, používa sa na konečné vyrovnanie plochy, je rýchloschnúci, ľahko brúsiteľný. Má antikoróznu funkciu a mnoho iných funkcií: Používa sa ako oteruodolný základ, ktorý slúži ako ideálny izolačný podklad pred konečným lakovaním.

- Odtieň biely, čierny a šedý

Tento materiál u nás zakúpite pod názvom Plnič akrylátový viacplnivý UHS EP VERNICI

 

Plnič akrylátový UHS 2K 5:1 "FILLERMAX"

DSC_0966-removebg-preview

Akrylový základ - plnič EP VERNICI 5+1 UHS sa skladá z dvoch komponentov: Suspenzia (farbivo a plnivo na základe akrylových živíc) a tužidla. Ľahko sa nanáša, používa sa na konečné vyrovnanie plochy, je rýchloschnúci, ľahko brúsiteľný. Má antikoróznu funkciu a mnoho iných funkcií: Používa sa ako oteruodolný základ, ktorý slúži ako ideálny izolačný podklad pred konečným lakovaním. Plnič má v sebe ochranu proti korózii. V odtieňoch: biela, čierna a šedá.

Tento materiál u nás zakúpite pod názvom Plnič akrylátový UHS 2K

Striekací 1K tmel šedý

DSC_0963-removebg-preview

Striekací tmel 1K (jednozložkový) šedej farby určený na vyrovnanie väčších nerovností na karosérii.

Tento materiál si u nás zaobstaráte pod názvom EP Striekací tmel šedý 1K 1L

Akrylátové riedidlo EP VERNICI 5L "ACRYTHINNER X16"

20180208_150809-removebg-preview

Akrylátové riedidlo EP VERNICI univerzálne je vhodné na riedenie akrylátových lakov, plničov, metalíz a báz. V plechovom obale 5L s uchom as uzatvárateľným mechom. Po dohovore aj rozlievame podľa priania zákazníka.

Tento materiál u nás zakúpite pod názvom Akrylátové riedidlo EP VERNICI 5L

Antisilikón na karosérii - odmasťovadlo "ANTISIL X 29R"

20180208_150921-removebg-preview

EP Vernici antisilikón (odmasťovač) odstraňuje z povrchov silikón, olej, mastnotu a má optimálne odstránenie na nanesenom povrchu. Prevencia proti „kráterom” na lakovanom a farbenom povrchu. Zabezpečuje optimálnu priľnavosť. Vhodné kombinovať s lepavou utierkou na odstránenie nečistôt z povrchu karosérie. Ponúkame v 1L a 5L balení.

Tento materiál si u nás môžete zakúpiť pod názvom EP Antisilikón - odmasťovač

Štruktúra na plastové dielce EP VERNICI, čierna

 DSC_0961-removebg-preview

Štruktúrny nástrek na plastové dielce karosérie v plechovke. V čiernom prevedení. Pod túto štruktúru nie je potrebné striekať základ na plasty.

 

Tento materiál si u nás zaobstaráte pod názvom Čierna štruktúra na plastové dielce

 

Tieto materiály sú odskúšané našimi zákazníkmi v kamennej predajni a preto sme sa rozhodli to ponúknuť aj Vám. Pokiaľ budete mať akúkoľvek otázku ohľadom tohto sortimentu, tak sa na nás neváhajte obrátiť.

Postupne rozširujeme sortiment tohto talianskeho výrobcu a ich materiály nájdete tu - EP VERNICI