Originálne farby na traktory ZETOR

Radi by sme Vám predstavili našu ponuku originálnych farieb na traktory ZETOR. Sme česká predajňa s českými farbami, ktorá sa snaží dávať farbám nejaký tvar a význam. Pre nás to nie je "len" farba, pre nás je to spokojný zákazník = poľnohospodár, domáci majster či profesionál. A preto vzniklo množstvo týchto farieb na traktory, ktoré sú teraz k dispozícii aj pre Vás.

Teraz si u nás môžete vybrať zo 16 originálnych odtieňov, ktoré sú k dispozícii v našom vzorkovníku ZETOR odtieňov a tiež z 2 materiálov. A to buď v našej krajine dosť obľúbenej syntetickej farbe alebo kvalitnejšej verzii 2-komponentnej polyuretánovej farbe. A všetky odtiene v oboch materiáloch Vám vieme nachystať aj do spreja pre prípadné retuše alebo dorábky :-)

Všetky naše materiály, ktoré sú pod označením "FARBY NA TRAKTORY" sú vyrábané v Českej republike.

Rad originálnych farieb na traktory ZETOR - kompletná ponuka:

1) Polyuretánové 2-komponentné farby

DSC_1027DSC_0561

Tieto farby majú vysokú mechanickú odolnosť vďaka tužidlu do farby (súčasťou balenia). Skvele odolávajú slniečku, dažďu, soli, benzínu a oleju. Sú samozákladujúce (2v1) farby - nie je potrebný základný náter. Možno aplikovať na karosériu vo väčšej vrstve – nestíka ako autolak. Cenovo dostupnejšie pre traktory. Tieto odtiene sú dodávané v lesku aj pololesku podľa časového prevedenia na traktoroch.

- Tento materiál Vám vieme naplniť aj do spreja.

- Sme jediný český výrobca, ktorý ponúka tieto originálne odtiene v 2-komponentnej verzii v ČR aj Európe!

 

2) Syntetické farby

LESKPOLOLESKDSC_0562

Tieto farby disponujú jednoduchou aplikáciou. Výhoda týchto materiálov je aj v lokálnych opravách, kedy postačí vziať štetec a zatrieť poškodené miesto. Odolávajú slniečku, dažďu aj zime. Nevýhoda je, že časom vybledne. Má dobrý rozliv pri aplikácii štetcom aj valčekom (nezanecháva stopy štetcom). Sú iba vrchné, nutné opatriť základnou farbou pre antikorózne prevedenie náteru karosérie.

- Tento materiál Vám vieme naplniť aj do spreja.

 

Kompletnú ponuku pre traktory ZETOR nájdete tu