GALÉRIA TRAKTOROV ZETOR S Originálnymi odtieňmi

Dovoľujeme si Vám predstaviť galériu traktorov ZETOR s originálnymi odtieňmi, ktoré sme pre vás vytvorili vďaka veľkému záujmu o tieto farby. Farby na ZETOR ponúkame v dvoch materiáloch. V syntetickej alebo 2-komponentnej polyuretánovej farbe. V ponuke máme aktuálne 15 odtieňov (viď. vzorník originálnych odtieňov ZETOR), ktoré Vám ponúkame na striekaciu pištoľ, štetec alebo v spreji.

Pri každom odtieni pod obrázkom sú v zátvorke napísané dva typy materiálov, ktoré sú s odkazom na konkrétny odtieň v konkrétnom materiáli, pre ľahšie hľadanie.

Berte prosím na vedomie, že odtiene tu vyobrazené sa môžu mierne líšiť od skutočných odtieňov vplyvom rozlíšenia monitora aj tlačiarne.

DSC_1606

Toto je odtieň: ZETOR ORIGINÁLNY ODTIEŇ ČERVENÁ (SYNTETICKÉ2-K PUR), pozor bol použitý blesk na fotografii!

DSC_1580

Toto je odtieň: ZETOR ORIGINÁLNY ODTIEŇ ZELENÁ (SYNTETICKÉ2-K PUR), ŽLTÁ (SYNTETICKÉ2-K PUR)

DSC_1581

 Toto je odtieň: ZETOR ORIGINÁLNY ODTIEŇ ZELENÁ (SYNTETICKÉ2-K PUR), ŽLTÁ (SYNTETICKÉ2-K PUR) 

DSC_1565

Toto je odtieň: ZETOR ORIGINÁLNY ODTIEŇ SVETLO MODRÁ (SYNTETICKÉ2-K PUR)

DSC_1570

Toto je odtieň: ZETOR ORIGINÁLNY ODTIEŇ SVETLO MODRÁ (SYNTETICKÉ2-K PUR), STRECHA: BIELA (SYNTETICKÉ2-K PUR)

DSC_1588

Toto je odtieň: ZETOR ORIGINÁLNY ODSTIEN ZELENÁ AGAVE (SYNTETICKÉ2-K PUR),KOLESÁ A MASKA: ODTIEN ČERVENÁ (SYNTETICKÉ2-K PUR)

DSC_1591

Toto je odtieň: ZETOR ORIGINÁLNY ODTIEŇ ZELENÁ AGAVE (SYNTETICKÉ2-K PUR),KOLESÁ A MASKA: ODTIEN ČERVENÁ (SYNTETICKÉ2-K PUR), POPIS: BIELA (SYNTETICKÉ2-K PUR)

DSC_1592

Toto je odtieň: ZETOR ORIGINÁLNY ODTIEŇ ORANŽOVÁ (SYNTETICKÉ2-K PUR), KOLESÁ+MASKA+SPZ: BIELA (SYNTETICKÉ2-K PUR)

DSC_1577

Toto je odtieň: ZETOR ORIGINÁLNY ODSTIEN ZELENÁ TUNISIA (SYNTETICKÉ2-K PUR), ODTIEN ČERVENÁ (SYNTETICKÉ2-K PUR), POPIS: BIELA (SYNTETICKÉ, 2-PUR)

DSC_1574

Toto je odtieň: ZETOR ORIGINÁLNY ODSTIEN ZELENÁ TUNISIA (SYNTETICKÉ2-K PUR), ODTIEN ČERVENÁ (SYNTETICKÉ, 2-K PUR), POPIS: BIELA (SYNTETICKÉ, 2-K PUR)

V ponuke máme aj ďalšie odtiene na Zetory aj iné traktory, prípadne kvalitné antikorózne základy a ďalšie potrebné materiály na kompletnú rekonštrukciu vášho traktora.

!!NOVINKA!! Antikorózny základ určený pod 2-K PUR ORIGINÁLNEJ FARBY, ktorý má funkciu aj izolačného náteru na staré farby neznámeho pôvodu, ktoré sa môžu pri aplikácii nových materiálov pozdvihnúť. Preto postačí mierne narušiť a očistiť podklad a rovno streknúť tento izolačný náter.