HG Tekutý duo čistič odpadov 1L + DARČEK

Kód: 67722
Neohodnotené
€14,38 €11,98 bez DPH
Skladom (1 ks)
Špecialista na beznádejne upchaté odtoky spôsobené mastnotou, zvyškami jedla, vlasmi, zvyškami mydla a kožnými olejmi.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Špecialista na beznádejne upchaté odtoky spôsobené mastnotou, zvyškami jedla, vlasmi, zvyškami mydla a kožnými olejmi.HG tekutý duo čistič odtokov bol špeciálne vyvinutý na beznádejné upchatie v kuchyniach alebo sanitárnych zariadeniach spôsobené tukmi a zvyškami jedla, vlasmi, zubnou pastou, zvyškami mydla a kožnými tukmi. HG duo tekutý čistič odpadov je založený na jedinečnej dvojzložkovej technológii (fľaša A a B), ktorá umožňuje cielené a účinné odstraňovanie rôznych typov veľmi silných upchatí. V závislosti od použitia, konkrétne: kuchynský odpad alebo sanitárny odpad, by sa malo použiť iné dávkovanie fľaše A (červená fľaša) a fľaše B (?alová fľaša). Ak chcete dosiahnuť optimálne výsledky, postupujte presne podľa pokynov a váš odpad bude čistý.
- Ku každému výrobku získate HG Everyday cleaner for bath wans and washwasin 500ml v hodnote 76,-Kč úplne ZADARMO. Akcia platí do vypredania zásob.
Návod na použitie:
Pri kuchynskom odpade alebo sanitárnom odpade by sa malo použiť rozdielne dávkovanie fľaše A (červená fľaša) a fľaše B (červená fľaša). Ak chcete dosiahnuť optimálny výsledok, postupujte presne podľa pokynov.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistiace prostriedky
Hmotnosť: 1.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: