HG Odstraňovač zvyšku cementu 1L

Kód: 64265
Neohodnotené
€270 €225 bez DPH
Skladom (2 ks)
Výkonný odstraňovač zvyškov cementu, malty alebo poveternostných vplyvov na poréznych a neporéznych keramických obkladoch, kamenných obkladoch a prírodných kameňoch, ktoré neobsahujú vápenaté soli.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Výkonný odstraňovač zvyškov cementu, malty alebo poveternostných vplyvov na poréznych a neporéznych keramických obkladoch, kamenných obkladoch a prírodných kameňoch, ktoré neobsahujú vápenaté soli.HG odstraňovač zvyškov cementu rozpúšťa hrubé vrstvy zvyškov cementu a malty a odstraňuje biele výkvety. Prípravok je vhodný najmä na porézne a nebrúsené podlahy a steny, na ktorých sa držia zvyšky cementu. Zatvrdnutý cement sa lepšie odstraňuje, ak výrobok necháte chvíľu pôsobiť. Škvrny od cementu nie sú pre tento výrobok žiadnym problémom.
Návod na použitie:
Vyčistené dlaždice najprv namočte vodou. Potom pomocou štetca na tyči naneste HG Cement and Mortar Remover zriedený vodou. Nechajte chvíľu pôsobiť, dobre vydrhnite kefou a očistený povrch opláchnite vodou. 1 liter prípravku stačí na 15 až 35 m2 plochy. Pri prvom umývaní podlahy odporúčame použiť čistiaci prostriedok na dlaždice HG, aby ste odstránili posledné možné zvyšky cementu.
Spotreba:
Pol litra prípravku na 5 litrov vody, pri intenzívnejšom znečistení až 1 liter prípravku na 4 litre vody.
- Koncentrovaný prípravok

Dodatočné parametre

Kategória: Kameň, betón, štrk. dlažba
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: