3M Respirátor AURA 1862 FFP2

Kód: 610103
Neohodnotené
Značka: 3M
€104 €86,67 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Dômyselný dizajn trojpanelového respirátora 3M AURA 1862 FPP2: je vhodný pre všetky tvary a veľkosti tváre, lepšie sa prispôsobuje pohybom tváre počas reči, a preto sa pohodlnejšie nosí, je dobre zabalený, keď sa nepoužíva, poskytuje pohodlie a štýl bez toho, aby sa znížil výkon.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Dômyselný dizajn trojpanelového respirátora 3M AURA 1862 FPP2: je vhodný pre všetky tvary a veľkosti tváre, lepšie sa prispôsobuje pohybom tváre počas reči, a preto sa pohodlnejšie nosí, je dobre zabalený, keď sa nepoužíva, poskytuje pohodlie a štýl bez toho, aby sa znížil výkon. Bezpečne drží na svojom mieste a zaisťuje dobré a pohodlné utesnenie Nastaviteľná pletená čelenka:
Prispieva k bezpečnejšiemu pocitu a pohodliu na tvári, hlave a krku Veľký mäkký ľahký materiál v oblasti nosa a hladká vnútorná krycia tkanina poskytujú jemný pocit na pokožke a vytvárajú príjemné prostredie pre tvár Mimoriadne ľahká, vyvážená konštrukcia Označenie CE, 149:2001+A1:2009 3M™ Jednorazový respirátor Aura™ 1862+ pomáha chrániť používateľa pred nebezpečnými látkami prenášanými vzduchom tým, že filtruje častice zo vzduchu, ktorý vdychuje. Bezventilový respirátor poskytuje ochranu ako respirátor aj ako chirurgická maska.
Vhodné aj na ochranu pred koronavírusom a inými chrípkovými ochoreniami!

Dodatočné parametre

Kategória: Respirátory
Hmotnosť: 0.05 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: