HG Odstraňovač zelených povlakov 1L

Kód: 64317
Neohodnotené
€8,03 €6,69 bez DPH
Skladom (2 ks)
Odstraňovač zeleného povlaku a machu HG odstraňuje nepríjemný sivozelený povlak a mach z terás, chodníkov, kameňov, stien, striech, kvetináčov atď. Po použití výrobku povlak zmizne do 36 hodín.

Detailné informácie

Doručenie do 48 hodín
Doručenie do 48 hodín
na akúkoľvek adresu pri tovare skladom a pri objednaní do 10 hodín
Garancia odbornosti
Garancia odbornosti
a znalosti sortimentu technickej podpory
7000 výdajných miest
Cez 7000 výdajných miest
po celom Slovensku + ďalšie po celej EÚ

Podrobný popis

Odstraňovač zeleného povlaku a machu HG odstraňuje nepríjemný sivozelený povlak a mach z terás, chodníkov, kameňov, stien, striech, kvetináčov atď. Po použití výrobku povlak zmizne do 36 hodín. Stopy preventívneho prípravku zostanú na vyčistenom povrchu niekoľko nasledujúcich mesiacov. HG Odstraňovač zeleného povlaku a machu nie je škodlivý pre trávu ani iné rastliny. Po použití tohto výrobku už pre vás mech nebude predstavovať problém.
Návod na použitie:
Prípravok sa môže aplikovať len za suchého počasia a najlepšie v období, keď sa v priebehu dvoch dní neočakáva dážď. Prípravok zrieďte s vodou v pomere 1:20, t. j. približne štvrtina fľaše prípravku na polovicu vedra vody. Roztok aplikujte pomocou kanvy, metly, kefy alebo rozprašovača. Keďže HG Green Coating and Mach Remover neobsahuje žiadne nebezpečné látky, nie je potrebné ho oplachovať vodou. Po vyčistení je povrch dokonale chránený pred ďalším rastom týchto nepríjemných povlakov na niekoľko mesiacov. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte informácie na obale.
- Koncentrovaný prípravok - 1:20 s vodou

Dodatočné parametre

Kategória: záhrada
Hmotnosť: 1.5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: